2023-12-27T12:15:00+01:00 Sylwester Marzeń z Dwójką 2023 - lista gwiazd. Kto wystąpi?! Sylwester Marzeń z Dwójką 2023: gwiazdy polskiej sceny, m.in. Zenek Martyniuk i Edyta Górniak, w spektakularnym koncercie 31 grudnia. https://disco-polo.info/uploads/news/sylwester-marzen-z-dwojka-2023---lista-gwiazd-kto-wystapijpg.jpg Disco-Polo.info

Sylwester Marzeń z Dwójką 2023 - lista gwiazd. Kto wystąpi?!


Sylwester Marzeń z Dwójką 2023: gwiazdy polskiej sceny, m.in. Zenek Martyniuk i Edyta Górniak, w spektakularnym koncercie 31 grudnia.

Autor: Adam Begier, 27 Grudzień 2023  12:15
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Sylwester Marzeń z Dwójką 2023 - lista gwiazd. Kto wystąpi?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Kordian zaskakuje nowym hitem 'Jesteś jak wiosna'. Internauci szaleją, a liczba wyświetleń rośnie lawinowo
 2. Disco polo znika z TVP?! To definitywny koniec uwielbianego programu w telewizji publicznej!
 3. GOKA wskakuje na scenę disco polo! Nowy singiel "KOSMOS" już wkrótce podbije listy przebojów
Reklama

  Sylwester Marzeń z Dwójką 2023, organizowany przez Telewizję Polską, to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń rozrywkowych roku. Tegoroczna edycja, jak zawsze, obiecuje niezapomniane emocje i spektakularne występy największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Impreza ta stała się już tradycją i co roku przyciąga przed telewizory miliony widzów, oferując im wyjątkową mieszankę muzyki, energii i radosnego świętowania.

  Sylwester Marzeń z Dwójką 2023 Najjaśniejsze Gwiazdy Polskiej Sceny

  Wśród artystów, którzy w tym roku rozbłysną na scenie Sylwestra Marzeń z Dwójką, znajdziemy mieszankę legendarnych postaci polskiej muzyki oraz wschodzących gwiazd. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć na żywo takie osobowości jak Sławomir i Kajra, Weekend, czy Zenek Martyniuk. Dołączą do nich inne znane postaci, w tym Blanka, Maryla Rodowicz oraz Edyta Górniak w towarzystwie swojego syna, Allana Krupy. Młodsze pokolenie reprezentować będą takie talenty jak Roksana Węgiel, Daria Marx, Cleo, Justyna Steczkowska oraz Viki Gabor. Nie zabraknie również grupy Red Lips i duetu Mike & Laurent, a także Becky Sangolo.

  Sylwester Marzeń z Dwójką 2023 Muzyka dla Każdego – Od Disco Polo do Popu

  Sylwester Marzeń z Dwójką 2023 to wydarzenie, które z pewnością zadowoli każdego miłośnika polskiej muzyki. W ofercie muzycznej znajdziemy szeroki zakres gatunków, od energetyzującego disco polo, poprzez klasyczny pop, aż po nowoczesne brzmienia. Taki wybór artystów gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku, jak co roku, widzowie będą mieli okazję świętować z najpopularniejszymi polskimi gwiazdami, które podrywają do tańca całe tłumy.

  Sylwester Marzeń z Dwójką to nie tylko świetna muzyka, ale również wyjątkowa atmosfera. Imprezę poprowadzą znani i lubiani prezenterzy: Izabella Krzan, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski, którzy swoją energią i charyzmą dodadzą wydarzeniu dodatkowego blasku.

  Sylwester Marzeń z Dwójką 2023 - start imprezy!

  Zaplanowany start transmisji to godzina 20:00, 31 grudnia, co sprawia, że widzowie mogą spodziewać się całonocnej zabawy w rytmie najlepszych hitów. Sylwester Marzeń z Dwójką to idealna propozycja dla tych, którzy chcą pożegnać stary rok w wyjątkowej atmosferze i przywitać nowy rok w towarzystwie gwiazd.

  Lista artystów, którzy wystąpią: Sławomir i Kajra, Weekend, Piękni i Młodzi, Zenek Martyniuk, Blanka, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak ze swoim synem Allanem Krupą, Roksana Węgiel, Daria Marx, Cleo, Justyna Steczkowska, Mike & Laurent, Viki Gabor, Red Lips, Becky Sangolo.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Marianna Schreiber w teledysku Disco Polo! Zespół Extazy z nowością "Ślicznotkę"! Zobacz nowość jako pierwszy!
  2. Król góralskiego disco polo Kordian zaskoczył podopiecznych hospicjum wzruszającą wizytą! Co się tam wydarzyło?
  3. Premiera: Roxaok szokuje nowym hitem "Bajka"! Czy to będzie przebój lata 2024?
  4. Nowy Album Andre: "Miłość Bóg nam dał" już dostępny!
  5. Zdjęcie bez Koszulki Loverboya z Basenu na Kanarach Podbija Internet
  6. WOW! Klaudia Zielińska pokazała mamę! Są do siebie podobne! Co za ruchy!
  7. Zenek Martyniuk zaangażuje się w pomoc dla Marywilskiej 44!
  8. Nie ukrywają już związku! Gwiazdy disco polo Roxaok i Damian Spontan są w związku! Zobacz FOTO z ICH romantycznego wyjazdu!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie