Reklama


Reklama

Swoje urodziny obchodzi dzisiaj: Mariusz Gaweł ( Cord) | Czego życzycie artyście?

2018-01-09T14:25:00+01:00 Swoje urodziny obchodzi dzisiaj: Mariusz Gaweł ( Cord) | Czego życzycie artyście? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/swoje-urodziny-obchodzi-dzisiaj-mariusz-gawel-cord-czego-zyczycie-artyscie-1515503473.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Mariusz Gaweł
Reklama


Życie gwiazd

Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Mariusza

Reklama

Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Mariuszowi Wszystkiego co Najlepsze! Dużo szczęścia, pomyślności, a także zdrowia. Aby uśmiech i radość zawsze gościły w Twoim życiu, a pokłady energii były nieograniczone. 

Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Mariusza.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!
  2. Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!
  3. Spektakularny sukces wokalistki disco polo! Internauci z zachwytem gratulują!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.