Reklama


Reklama

Swoje urodziny obchodzi dzisiaj: Mariusz Brodzik (Mejk) | Czego życzycie artyście?

2018-01-14T18:38:00+01:00 Swoje urodziny obchodzi dzisiaj: Mariusz Brodzik (Mejk) | Czego życzycie artyście? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/swoje-urodziny-obchodzi-dzisiaj-mariusz-brodzik-mejk-czego-zyczycie-artyscie-1515951599.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Mariusza

Reklama

Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Mariuszowi vel. Mariankowi Wszystkiego Najcudowniejszego. Dobry duch niech Cię nie opuszcza! Aby uśmiech i radość zawsze gościły w Twoim życiu, a pokłady energii się nie kończyły. Dobrej passy, wytrwałości. Również dużo szczęścia, pomyślności, oraz zdrowia.

Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Mariusza.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  2. Artyści disco polo idą jak po swoje. Kariera "Weź nie pytaj" przyspiesza!
  3. Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.