Reklama
Polecamy


Reklama

Świeża krew w disco polo! Zespół Back Play z piosenką „Jestem aniołem” - odkrycie roku?

2019-09-09T11:39:00+02:00 Świeża krew w disco polo! Zespół Back Play z piosenką „Jestem aniołem” - odkrycie roku? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/swieza-krew-w-disco-polo-zespol-back-play-z-piosenka-jestem-aniolem-odkrycie-roku-1567945493.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To będzie nowy hit disco polo?

Reklama

Zespół Back Play zdecydowanie nie będzie zaliczać się do grupy artystów jednego przeboju. Przyszedł czas na nowość. Piosenka ma spore szanse, aby podbić rynek disco polo.

Zobacz również: Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!

Czy to będzie hit, to zweryfikuje czas i niezastąpieni fani muzyki tanecznej. W branży muzycznej nie brakuje wykonawców, którzy po stworzeniu jednego utworu, który niespodziewanie przeradza się w hit, automatycznie osiadają na laurach.

Zespół Back Play, jest nowym tworem na rynku disco polo. Formacja zadebiutowała piosenką zatytułowaną „Mało mi ciebie”. Pojawiły się obawy, iż grupa poprzestanie na tym.

Jednakże nie trzeba było długo czekać na kolejną propozycje. Zespół tym razem stworzył kawałek, który ma w sobie ogromny potencjał. Piosenka została zatytułowana „Jestem aniołem”.

Za realizacje pomysłowego teledysku odpowiada grupa Ultiamate Media. Po pierwszych brzmieniach można wywnioskować, że utwór idealnie nadałby się chociażby na pierwszy taniec.

Jednakże nieprzewidywalny zwrot akcji zaskoczy wszystkich. Dawno takiej nowości w świecie disco polo nie było.

Zobacz również: Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!

Może to patent na sukces i przebój? Czyżby nowa formacja Back Play miała szanse podbić tą propozycją „Jestem aniołem” największe stacje radiowe i klubowe parkiety?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  2. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!
  3. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.