Reklama
Polecamy


Reklama

Świat disco polo opanowuje TikToka! Wśród gwiazd - Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi)

2020-06-11T12:42:00+02:00 Świat disco polo opanowuje TikToka! Wśród gwiazd - Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/swiat-disco-polo-opanowuje-tiktoka-wsrod-gwiazd-magdalena-narozna-piekni-i-mlodzi-1591443596.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Życie gwiazd

Z obszernych funkcji tej aplikacji postanowiła skorzystać najpopularniejsza wokalistka w branży, Magdalena Narożna. Do zabawy zaprosiła ją córka

Reklama

Gwiazdy disco polo obecne w mediach społecznościowych, wzbudzają wiele emocji. Odbiorcy czekają na wpisy i relacje z życia prywatnego artystów.

Zobacz również: Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!

Profile najbardziej aktywnych twórców, są bardzo popularne i pełne fanów, czyhających na najnowsze informacje. Dwa portale społecznościowe królują w statystykach. Chodzi oczywiście o Facebook oraz Instagram, jednak od jakiegoś czasu, można zaobserwować, że część gwiazd muzyki tanecznej, rozpoczęła swoją przygodę z całkiem nową platformą - TikTokiem!

Z obszernych funkcji tej aplikacji postanowiła skorzystać najpopularniejsza wokalistka w branży, Magdalena Narożna. Do zabawy zaprosiła ją córka, Gabrysia, na której to koncie razem z mamą ułożyły i zaprezentowały choreografię! Wyszło im wspaniale! Widać, że dziewczyny włożyły w to dużo serca i pracy!

Córka liderki grupy Piękni i Młodzi słusznie zachęciła mamę do wspólnego filmiku! Mamy nadzieję, że to nie jedyna taka produkcja i niedługo zobaczymy ich w nowej, równie ciekawej choreografii!

Chcielibyście częściej oglądać liderkę Pięknych i Młodych w „TikTokowej” akcji z córką?

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!
  2. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!
  3. Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.