2014-11-23T22:17:00+01:00 Super debiut : Adam Krajewski – Moja jedyna Adam Krajewski jeśli chodzi o disco polo to debiutant z tej okazji postanowiliśmy zapytać Adama jak powstał utwór „Moja jedyna”, oraz czym się zajmuje na co dzie https://disco-polo.info/uploads/news/2014/11/2014-11-23_211548.png Disco-Polo.info

Super debiut : Adam Krajewski – Moja jedyna


Adam Krajewski jeśli chodzi o disco polo to debiutant z tej okazji postanowiliśmy zapytać Adama jak powstał utwór „Moja jedyna”, oraz czym się zajmuje na co dzień. Zobaczcie co się dowiedzieliśmy.     Piosenka powstała wiosną...

Autor: Goliat, 23 Listopad 2014  22:17
Źródło zdjęć:
Super debiut : Adam Krajewski – Moja jedyna
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Magnum zaskakuje nowym hitem! Klik Blik podbija parkiety disco polo
 2. Największe Gwiazdy Disco Polo na Dniach Czerwonki 2024
 3. Menelaos zachwyca nowym singlem 'Foch', który w trzy dni zdobył 600 tysięcy wyświetleń. Co sprawia, że ten utwór jest tak wyjątkowy?
Reklama

Adam Krajewski jeśli chodzi o disco polo to debiutant z tej okazji postanowiliśmy zapytać Adama jak powstał utwór „Moja jedyna”, oraz czym się zajmuje na co dzień. Zobaczcie co się dowiedzieliśmy.

 

 

Piosenka powstała wiosną tego roku maj 2014, inspiracją była historia z mojego życia troszkę zmodyfikowana na potrzeby piosenki. Jestem romantykiem stąd zmiana nastawienia, Jednak w wiekszości tekst odzwierciedla moją osobowość. Przygodę z muzyką rozpocząłem uwaga w 1985 roku. Mam kilka kompozycji oraz tekstów no i kilka realizacji z reguły popowych. Jest to pierwszy utwór w rytmach disco – odpowiedział nam Adam na pytanie.

 

 

Muzyką zajmuję się już dość długo. Gram na klawiszach i gitarze. Na co dzień zajmuję się nagłośnieniami imprez, występami na żywo (plenery, wesela itp.) Mam kilka kompozycji wraz z własnymi tekstami, grałem w kilku zespołach na gitarze i gitarze basowej, jestem wokalistą – wyznał Adam Krajewski.

 

 

Teledysk do piosenki „Moja jedyna” był kręcony 12 listopada w Warszawie przez naszego partnera Pn Media. Oprócz Adama w teledysku możemy również zobaczyć modelkę Adriannę Barwicką. Efekt pracy możecie zobaczyć poniżej. Czy Adam dobrze zadebiutował ? Oceniajcie.

Adam Krajewski – Moja jedyna

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. MŁODA Natalia Adamczewska z programu Farma robi karierę w Disco! Posłuchaj przedpremierowo jej singla pt. "Drań"! |VIDEO
 2. Wojciech Kaczmarek zaskakuje nowym hitem! 'Nie Odbierasz' ekspresowo podbija serca słuchaczy! Fani "Nie mogę przestać słuchać"
 3. Nowa piosenka Masters "Z Tobą Być" zaskakuje energetycznym rytmem latino i barwnym teledyskiem
 4. Niezwykła przemiana Edyty Folwarskiej! Prezenterka Polo TV stała się znaną celebrytką i autorką książek!
 5. Premiera wyjątkowego duetu disco polo! Raider & Blondi podbiją tą premierą rynek muzyczny?!
 6. Dni Gminy Niebylec 2024: Przygotuj się na Wielkie Gwiazdy Disco Polo!
 7. Avangarde zachwyca nowością "Ja wierzę w miłość" – Romantyczna podróż w rytmach latino skradnie serca Polaków?!
 8. DiscoBoys z nowym hitem 'Holiday'! Czy to przebój, który zdominuje lato 2024?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie