2014-11-23T22:17:00+01:00 Super debiut : Adam Krajewski – Moja jedyna https://disco-polo.info/uploads/news/2014/11/2014-11-23_211548.png

Super debiut : Adam Krajewski – Moja jedyna

Redakcja , 23 Listopad 2014  22:17

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Super debiut : Adam Krajewski – Moja jedyna
Źródło zdjęć:
Reklama

Adam Krajewski jeśli chodzi o disco polo to debiutant z tej okazji postanowiliśmy zapytać Adama jak powstał utwór „Moja jedyna”, oraz czym się zajmuje na co dzień. Zobaczcie co się dowiedzieliśmy.     Piosenka powstała wiosną...

Reklama

Adam Krajewski jeśli chodzi o disco polo to debiutant z tej okazji postanowiliśmy zapytać Adama jak powstał utwór „Moja jedyna”, oraz czym się zajmuje na co dzień. Zobaczcie co się dowiedzieliśmy.

 

 

Piosenka powstała wiosną tego roku maj 2014, inspiracją była historia z mojego życia troszkę zmodyfikowana na potrzeby piosenki. Jestem romantykiem stąd zmiana nastawienia, Jednak w wiekszości tekst odzwierciedla moją osobowość. Przygodę z muzyką rozpocząłem uwaga w 1985 roku. Mam kilka kompozycji oraz tekstów no i kilka realizacji z reguły popowych. Jest to pierwszy utwór w rytmach disco – odpowiedział nam Adam na pytanie.

 

 

Muzyką zajmuję się już dość długo. Gram na klawiszach i gitarze. Na co dzień zajmuję się nagłośnieniami imprez, występami na żywo (plenery, wesela itp.) Mam kilka kompozycji wraz z własnymi tekstami, grałem w kilku zespołach na gitarze i gitarze basowej, jestem wokalistą – wyznał Adam Krajewski.

 

 

Teledysk do piosenki „Moja jedyna” był kręcony 12 listopada w Warszawie przez naszego partnera Pn Media. Oprócz Adama w teledysku możemy również zobaczyć modelkę Adriannę Barwicką. Efekt pracy możecie zobaczyć poniżej. Czy Adam dobrze zadebiutował ? Oceniajcie.

Adam Krajewski – Moja jedyna

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  2. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  3. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
  4. Wygląda jak piękny Anioł! Śliczna gwiazda disco polo cała w bieli!
  5. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  6. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  7. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  8. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami