Reklama
Polecamy


Reklama

Sukces nie przychodzi sam! Wokalistki disco polo Top Girls odkryły karty swojej kariery!

2019-10-29T15:27:00+01:00 Sukces nie przychodzi sam! Wokalistki disco polo Top Girls odkryły karty swojej kariery! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/mnostwo-nowosci-od-pieknych-wokalistek-disco-polo-fani-w-siodmym-niebie-1571992389.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/ZespolTopGirls
Reklama


Ogólna

Rozpoczynając przygodę w branży muzycznej nikt się nie spodziewał, że wejdą na sam szczyt

Reklama

Dziewczyny z formacji Top Girls nie przestają działać. Zmęczenie daje się we znaki, ale one ani na chwile nie zamierzają zwolnić tempa. Rozpoczynając przygodę w branży muzycznej nikt się nie spodziewał, że wejdą na sam szczyt.

Zobacz również: Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!

Dziewczyny z zespołu Top Girls są fenomenem. Justyna Lubas, Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zostały dopasowane niemalże idealnie. Wokalistki uzupełniają się w każdej kwestii, a co więcej- zawsze mogą na sobie polegać. Wiadomo, że bywają gorsze dni, ale co by się nie działo, wiedzą, że jedna drugiej pomoże

. W ostatnim czasie artystki, które są już doskonale wszystkim znane między innymi z takich przebojów, jak „Mleczko” , „Jakbyś mnie zechciał” czy też „Zakochana” i „Nie jestem taka” - udały się do zagłębia disco polo, dokładnie do Białegostoku, gdzie prężnie pracowały nad nowościami i niespodziankami:

- 2 dni w Białymstoku w studio u Andrzeja Jorsza ...nagrywamy 3 utwory ...oraz trening i przygotowanie chorografii Moniką z Radziszewską ....i 5 koncertów od czwartku ...

Trzy utwory, to naprawdę sporo, jak na tak krótki czas. Dziewczyny są rewelacyjne w tym, co robią. Biorąc pod uwagę, że muszą jeszcze znaleźć czas na trening i przygotowanie niezbędnej choreografii należą im się owacje na stojąco! 

Ponadto w najbliższym czasie czeka artystki jeszcze wiele koncertów. Niejeden wykonawca disco polo nie ma tyle pracy w weekend, co dziewczyny.

Zobacz również: Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!

Jesteśmy pełni podziwu, a wy?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!
  2. Wokalistka disco polo ogoliła sobie włosy!? Efekt jest znakomity! ZOBACZCIE ZDJĘCIA!
  3. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.