Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-10-29T15:27:00+01:00 Sukces nie przychodzi sam! Wokalistki disco polo Top Girls odkryły karty swojej kariery! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/mnostwo-nowosci-od-pieknych-wokalistek-disco-polo-fani-w-siodmym-niebie-1571992389.jpg
Reklama

Sukces nie przychodzi sam! Wokalistki disco polo Top Girls odkryły karty swojej kariery!

Redakcja , 29 Październik 2019  15:27
Sukces nie przychodzi sam! Wokalistki disco polo Top Girls odkryły karty swojej kariery!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/ZespolTopGirls
Reklama

Rozpoczynając przygodę w branży muzycznej nikt się nie spodziewał, że wejdą na sam szczyt

Reklama

Dziewczyny z formacji Top Girls nie przestają działać. Zmęczenie daje się we znaki, ale one ani na chwile nie zamierzają zwolnić tempa. Rozpoczynając przygodę w branży muzycznej nikt się nie spodziewał, że wejdą na sam szczyt.

Zobacz również: Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!

Dziewczyny z zespołu Top Girls są fenomenem. Justyna Lubas, Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zostały dopasowane niemalże idealnie. Wokalistki uzupełniają się w każdej kwestii, a co więcej- zawsze mogą na sobie polegać. Wiadomo, że bywają gorsze dni, ale co by się nie działo, wiedzą, że jedna drugiej pomoże

. W ostatnim czasie artystki, które są już doskonale wszystkim znane między innymi z takich przebojów, jak „Mleczko” , „Jakbyś mnie zechciał” czy też „Zakochana” i „Nie jestem taka” - udały się do zagłębia disco polo, dokładnie do Białegostoku, gdzie prężnie pracowały nad nowościami i niespodziankami:

- 2 dni w Białymstoku w studio u Andrzeja Jorsza ...nagrywamy 3 utwory ...oraz trening i przygotowanie chorografii Moniką z Radziszewską ....i 5 koncertów od czwartku ...

Trzy utwory, to naprawdę sporo, jak na tak krótki czas. Dziewczyny są rewelacyjne w tym, co robią. Biorąc pod uwagę, że muszą jeszcze znaleźć czas na trening i przygotowanie niezbędnej choreografii należą im się owacje na stojąco! 

Ponadto w najbliższym czasie czeka artystki jeszcze wiele koncertów. Niejeden wykonawca disco polo nie ma tyle pracy w weekend, co dziewczyny.

Zobacz również: Znakomita produkcja od artystów disco polo.?! Uwaga! Momentami robi się bardzo ponętnie!

Jesteśmy pełni podziwu, a wy?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Nowy Girlsband w disco polo! Ponętne wokalistki zdeklasują konkurencje i wzbiją się na szczyt popularności?!
  2. Zarąbista para pojawiła się w disco polo! To będzie największy sztos całego YouTube
  3. Artysta disco polo znalazł się w bardzo wymagającej sytuacji! Jak sobie poradził?
  4. Artystka disco polo zachwyca białym uśmiechem! Internauci nie mogą oderwać wzroku!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej