2015-12-23T20:20:00+01:00 Sukces naszego portalu https://disco-polo.info/uploads/news/2015/12/1-MILION.png

Sukces naszego portalu

Redakcja , 23 Grudzień 2015  20:20

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Sukces naszego portalu
Źródło zdjęć:
Reklama

Pierwszy film, który pojawił się na łamach naszego oficjalnego kanału na YouTube to relacja z Pożegnania Lata w Iłowie w 2014 roku. Jest to występ zespołu Weekend w utworze „Królowa nocy”. Od tego czasu nasz kanał na YT zmienił się doś...

Reklama

Pierwszy film, który pojawił się na łamach naszego oficjalnego kanału na YouTube to relacja z Pożegnania Lata w Iłowie w 2014 roku. Jest to występ zespołu Weekend w utworze „Królowa nocy”. Od tego czasu nasz kanał na YT zmienił się dość diametralnie.

 

Łącznie – do chwili obecnej – Opublikowaliśmy 347 filmów z różnych miejsc m.in. z imprez, planu teledysku oraz planu zdjęciowego. W tym momencie tj.12/23/2015 obejrzano nas 1 002 724 razy. Posiadamy 1 393 subskrybentów.

 

Od października obsługą naszego kanału zajmuje się firma Dwaem Media Group, dzięki której mamy coraz więcej widzów. Na tę chwilę łączny czas oglądania naszego YT wynosi 2 miliony 839 tysięcy 297 minut. Średni czas oglądania każdego filmu to 2 minuty i 59 sekund. Zostawiliście ponad 3 tysiące pozytywnych ocen za co bardzo dziękujemy.

 

Najczęściej oglądanym materiałem jest film: Relacja: Piękni i Młodzi & Playboys – Kobylnica 2015, który obejrzano 117 tysięcy razy. Najdłużej oglądanym materiałem jest film: Mega Mix Góralski – Disco-Polo.info, który słuchaliście 864 787 minut.

 

Do końca roku pojawi się jeszcze dla Was kilka ciekawych materiałów. Oczywiście również mamy masę pomysłów na kolejne 12 miesięcy, zatem regularnie do nas zaglądajcie.

 

Jesteśmy bardzo wdzięczny za to że jesteście z nami. Razem z nami stworzyliście największy portal z muzyką disco polo oraz największy kanał portalu na YouTube.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  2. Magdalena Narożna Piękni i Młodzi na ustach wszystkich! Gwiazda disco polo zachwyca głębokim dekoltem!
  3. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  4. Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!
  5. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  6. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  7. Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!
  8. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami