2015-12-23T20:20:00+01:00 Sukces naszego portalu Pierwszy film, który pojawił się na łamach naszego oficjalnego kanału na YouTube to relacja z Pożegnania Lata w Iłowie w 2014 roku. Jest to występ zespołu Weekend w utworz https://disco-polo.info/uploads/news/2015/12/1-MILION.png

Sukces naszego portalu

Autor: Adam Begier , 23 Grudzień 2015  20:20
Sukces naszego portalu
Źródło zdjęć:

Pierwszy film, który pojawił się na łamach naszego oficjalnego kanału na YouTube to relacja z Pożegnania Lata w Iłowie w 2014 roku. Jest to występ zespołu Weekend w utworze „Królowa nocy”. Od tego czasu nasz kanał na YT zmienił się doś...Reklama

Pierwszy film, który pojawił się na łamach naszego oficjalnego kanału na YouTube to relacja z Pożegnania Lata w Iłowie w 2014 roku. Jest to występ zespołu Weekend w utworze „Królowa nocy”. Od tego czasu nasz kanał na YT zmienił się dość diametralnie.

 

Łącznie – do chwili obecnej – Opublikowaliśmy 347 filmów z różnych miejsc m.in. z imprez, planu teledysku oraz planu zdjęciowego. W tym momencie tj.12/23/2015 obejrzano nas 1 002 724 razy. Posiadamy 1 393 subskrybentów.

 

Od października obsługą naszego kanału zajmuje się firma Dwaem Media Group, dzięki której mamy coraz więcej widzów. Na tę chwilę łączny czas oglądania naszego YT wynosi 2 miliony 839 tysięcy 297 minut. Średni czas oglądania każdego filmu to 2 minuty i 59 sekund. Zostawiliście ponad 3 tysiące pozytywnych ocen za co bardzo dziękujemy.

 

Najczęściej oglądanym materiałem jest film: Relacja: Piękni i Młodzi & Playboys – Kobylnica 2015, który obejrzano 117 tysięcy razy. Najdłużej oglądanym materiałem jest film: Mega Mix Góralski – Disco-Polo.info, który słuchaliście 864 787 minut.

 

Do końca roku pojawi się jeszcze dla Was kilka ciekawych materiałów. Oczywiście również mamy masę pomysłów na kolejne 12 miesięcy, zatem regularnie do nas zaglądajcie.

 

Jesteśmy bardzo wdzięczny za to że jesteście z nami. Razem z nami stworzyliście największy portal z muzyką disco polo oraz największy kanał portalu na YouTube.

 

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Nowość od zespołu Boys pt. "Zakręciłem Ciebie"! Nowa wersja na rok 2024
  2. Tomek Olejnik wkracza do oktagonu FAME 20 w rytmach „Ferrari Italia" | VIDEO
  3. "Halo Księżniczko" Menelaosa – Nowa era Disco Polo zdobywa Polskę
  4. Zespół Massive na ustach całej Polski! Posłuchajcie ich wersji hitu pt. "Noc złamanych serc" i zobaczcie ten niesamowity weselny taniec!
  5. Opadną Wam szczęki! Klaudia Zielińska wygląda zmysłowo i mega ponętnie. Zobaczcie zdjęcie
  6. Playboys i ich walentynkowy hit! Przepiękna premiera pt. 'Tak już zostanie'
  7. Uwaga na fałszywe konta! Gwiazdor Disco Polo Andre w centrum niebezpiecznej sytuacji!
  8. Posłuchaj jako pierwszy! Justyna Lubas i Raider w utworze pt. "Mezalians"

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie