Reklama
Polecamy


Reklama

Srebrne gody uwielbianego wokalisty disco polo! Radek Liszewski zarezerwował restaurację!

2020-03-09T13:00:00+01:00 Srebrne gody uwielbianego wokalisty disco polo! Radek Liszewski zarezerwował restaurację! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/przebaluja-srebrne-gody-1583668151.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/grupaweekend
Reklama


Życie gwiazd

Będzie prawie czterdzieści osób – przyznaje artysta disco polo! Radek Liszewski w tym roku obchodzi srebrne gody

Reklama

Są razem już ponad ćwierć wieku. Ale pytani o receptę na udany związek, nie kryją, że jej nie mają. – Nigdy nie zastanawialiśmy się nad upływem czasu.

Zobacz również: Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!

Pobraliśmy się po to, by żyć razem. Nie odliczamy lat, bo czujemy, że chcemy, by szczęście trwało do końca naszych dni – mówi „Na żywo” Radek Liszewski. Jedynie kolejne rocznice ślubu przypominają im, że czas się nie zatrzymał…

To ona sprawiła, że stał się sobą!

Jak świętują? – Zwykle z tej okazji zapraszam żonę na kolację, do kina, do teatru lub po prostu spędzamy wieczór z synami – relacjonuje nam muzyk. Jego żona Dorota przyznaje, że właśnie takie rodzinne chwile ceni najbardziej. – Kiedy ma się męża, który jest nieustannie w trasie koncertowej, każda chwila z nim w domu jest bezcenna – podkreśla małżonka lidera grupy Weekend.

Dlatego chociaż tydzień przed rocznicą ślubu gwiazdor gra z okazji Dnia Kobiet koncert w Rzeszowie, to wcześniej zadbał o to, by ich srebrne gody miały wyjątkową oprawę. Parę czeka wielka feta dla przyjaciół i bliskich. – Restauracja już zarezerwowana na 17.04. Goście zaproszeni. Będzie prawie czterdzieści osób – przyznaje artysta.

Oboje mają nadzieję, że przed nimi jeszcze wiele wspólnych dni. Liszewscy do dziś ze wzruszeniem wspominają udział w programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia”, w którym opowiadali o ważnych momentach swojego życia. – Ta rozmowa była dla nas niesamowitym przeżyciem.

Uświadomiliśmy sobie, jak wiele osiągnęliśmy dzięki temu, że spotkaliśmy się w odpowiednim momencie. Bez Doroty nie byłbym tym, kim dziś jestem – podsumowuje artysta.

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!
  2. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  3. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.