Reklama


Reklama

Srebrne gody uwielbianego wokalisty disco polo! Radek Liszewski zarezerwował restaurację!

2020-03-09T13:00:00+01:00 Srebrne gody uwielbianego wokalisty disco polo! Radek Liszewski zarezerwował restaurację! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/przebaluja-srebrne-gody-1583668151.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/grupaweekend
Reklama


Życie gwiazd

Będzie prawie czterdzieści osób – przyznaje artysta disco polo! Radek Liszewski w tym roku obchodzi srebrne gody

Reklama

Są razem już ponad ćwierć wieku. Ale pytani o receptę na udany związek, nie kryją, że jej nie mają. – Nigdy nie zastanawialiśmy się nad upływem czasu.

Zobacz również: Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu!

Pobraliśmy się po to, by żyć razem. Nie odliczamy lat, bo czujemy, że chcemy, by szczęście trwało do końca naszych dni – mówi „Na żywo” Radek Liszewski. Jedynie kolejne rocznice ślubu przypominają im, że czas się nie zatrzymał…

To ona sprawiła, że stał się sobą!

Jak świętują? – Zwykle z tej okazji zapraszam żonę na kolację, do kina, do teatru lub po prostu spędzamy wieczór z synami – relacjonuje nam muzyk. Jego żona Dorota przyznaje, że właśnie takie rodzinne chwile ceni najbardziej. – Kiedy ma się męża, który jest nieustannie w trasie koncertowej, każda chwila z nim w domu jest bezcenna – podkreśla małżonka lidera grupy Weekend.

Dlatego chociaż tydzień przed rocznicą ślubu gwiazdor gra z okazji Dnia Kobiet koncert w Rzeszowie, to wcześniej zadbał o to, by ich srebrne gody miały wyjątkową oprawę. Parę czeka wielka feta dla przyjaciół i bliskich. – Restauracja już zarezerwowana na 17.04. Goście zaproszeni. Będzie prawie czterdzieści osób – przyznaje artysta.

Oboje mają nadzieję, że przed nimi jeszcze wiele wspólnych dni. Liszewscy do dziś ze wzruszeniem wspominają udział w programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia”, w którym opowiadali o ważnych momentach swojego życia. – Ta rozmowa była dla nas niesamowitym przeżyciem.

Uświadomiliśmy sobie, jak wiele osiągnęliśmy dzięki temu, że spotkaliśmy się w odpowiednim momencie. Bez Doroty nie byłbym tym, kim dziś jestem – podsumowuje artysta.

Zobacz również: Rewolucja w życiu popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk sama wzięła się za pracę!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!
  2. Zadziwiająca metamorfoza wokalistki disco polo! Gwiazda, pokazała inne oblicze!
  3. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.