2024-01-27T18:43:00+01:00 Sprostowanie afery hejterskiej Menelaos! Aleksander Chudyk zamieścił wideo nawiązując do managementu i zes Sprostowanie Aleksandra Chudyka z Menelaos dotyczące afery hejterskiej i związku z zespołem Topky. Wnikliwa analiza sytuacji w świecie disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/sprostowanie-afery-hejterskiej-menelaos-aleksander-chudyk-zamiescil-wideo-nawiazujac-do-managementu-i-zespolu-topkyjpg.jpg Disco-Polo.info

Sprostowanie afery hejterskiej Menelaos! Aleksander Chudyk zamieścił wideo nawiązując do managementu i zespołu Topky


Sprostowanie Aleksandra Chudyka z Menelaos dotyczące afery hejterskiej i związku z zespołem Topky. Wnikliwa analiza sytuacji w świecie disco polo

Autor: Adam Begier, 27 Styczeń 2024  18:43
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Sprostowanie afery hejterskiej Menelaos! Aleksander Chudyk zamieścił wideo nawiązując do managementu i zespołu Topky
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zgarnęli 2 mln! Największe gwiazdy disco polo w jednym teledysku! "Złoto" podbija YouTube!
 2. Został ojcem i niedługo później dziadkiem! Jak to możliwe?! Gwiazdor disco polo dzieli się swoim szczęściem " można się pogubić"
 3. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!
Reklama

  W ostatnich godzinach, świat muzyki disco polo obiegła burzliwa wiadomość dotycząca konfliktu między zespołem Menelaos a managementem grupy Topky. Aleksander Chudyk, członek zespołu Menelaos, i ich najnowszy singiel "Halo księżniczko", znalazł się w centrum kontrowersji po tym, jak jego słowa zostały zinterpretowane jako oskarżenie w kierunku osób związanych z zespołem Topky.

  Hejt i hakerzy w ataku na "Halo księżniczko"

  Wybuch afery rozpoczął się od ataku hakerskiego na najnowszy klip zespołu Menelaos oraz od hejterskich komentarzy skierowanych pod jego adresem. Aleksander Chudyk, w emocjonalnym wideo, sugerował, że za tymi działaniami mogą stać osoby związane z managementem konkurencyjnego zespołu Topky. To wywołało natychmiastową reakcję ze strony managementu Topky.

  Sprostowanie Aleksandra Chudyka

  W odpowiedzi na rosnącą kontrowersję, Aleksander Chudyk postanowił wydać oficjalne sprostowanie. W swoim oświadczeniu, przekazanym za pośrednictwem mediów społecznościowych, artysta podkreślił, że jego wcześniejsze słowa zostały źle zrozumiane. Zapewnił, że osoby związane z managementem i zespołem Topky nie mają nic wspólnego z hejtem oraz atakiem hakerskim na klip "Halo księżniczko". Jego intencją nie było oskarżanie, a jedynie wyrażenie niepokoju wobec sytuacji, jaka miała miejsce.

  "Słuchajcie małe sprostowanie jeszcze dzisiaj. Jeśli chodzi o tą aferę hejterską i osoby, które gdzieś tam hejtowały czy mnie personalnie, czy wpływały na premierę piosenki "Halo księżniczko". Dostałem niepokojące wieści, ze powiązano, tę sprawę z zespołem Topki i ich managementem. Nie to miałem na celu i te osoby nie mają nic wspólnego z tą sprawą. Więc chciałem po prostu oficjalnie sprostowanie złożyć, żeby nie było takich niedopowiedzeń względem ludzi zajmującymi się managementem czy też występującym w zespol Topky" - powiedział Aleksander Chudyk z zespołu Menelaos.

  Ten incydent pokazuje, jak ważna w branży muzycznej, a zwłaszcza w środowisku disco polo, jest jasna komunikacja. W świecie, gdzie emocje często biorą górę, a konkurencja między zespołami jest silna, łatwo o nieporozumienia i konflikty. Jednakże, jak pokazuje przykład Aleksandra Chudyka, możliwe jest szybkie i skuteczne rozwiązanie nieporozumień, co jest kluczowe dla utrzymania dobrych relacji w branży. Reakcja ze strony osób związanych z formacja Topky pokazała, że chęć rozmowy i wyjaśnienia tematu to wielki profesjonalizm. 

  Zobacz również: Zespół Diadem powraca z nowym utworem 'Loty'. Czy dorówna hitowi 'Samoloty'? NA PEWNO!

  Nasza redakcja postanowiła dotrzeć do źródła i skontaktowała się bezpośrednio z managementem zespołu Topky w celu uzyskania ich wersji wydarzeń. W rozmowie z nami, przedstawiciele Topky stanowczo zaprzeczyli jakiejkolwiek odpowiedzialności za atak hakerski oraz hejt skierowany na zespół Menelaos. Podkreślili, że w branży muzycznej, a szczególnie w środowisku disco polo, panuje duch współzawodnictwa, ale zawsze w granicach zdrowej rywalizacji.

  "Każdemu zespołowi życzymy jak najlepiej i szanujemy ich pracę. Nie mieliśmy absolutnie nic wspólnego z atakiem na premierę 'Halo księżniczko'", zapewnili przedstawiciele zespołu Topky. 

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Najpiękniejsza para disco polo! Bartek DBomb i przepiękna Natalia kibicują na meczu Polska - Turcja!
  2. Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"! Posłuchaj jako pierwszy!
  3. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! 'Światła jak diamenty' - teledysk, który musicie zobaczyć!
  4. Młody Gwiazdor Disco Polo W Hamburgu! Wspiera Polskich Piłkarzy Na Euro 2024
  5. Skolim: Zaskakujący kierunek studiów gwiazdy! Co studiował król latino
  6. Największe wydarzenie lata! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi?
  7. Polacy kochają disco?! Woners podbija Kętrzyn: Zobacz tłumy na jego koncercie!
  8. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie