Reklama
Polecamy


Reklama

Śmierć artysty disco polo wstrząsnęła branżą! W sieci uczczono jego pamięć!

2018-12-15T15:35:00+01:00 Śmierć artysty disco polo wstrząsnęła branżą! W sieci uczczono jego pamięć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/zmarl-bohdan-smolen-ta-wiadomosc-wstrzasnela-branza-disco-polo-1544882828.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To wielka tragedia w branży disco polo i nie tylko

Reklama

Informacja o śmierci artysty disco polo wstrząsnęła całą branżą, gdy tylko została potwierdzona przez najbliższych. Bohdan Smoleń, to jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych, był także aktorem i piosenkarzem. 

Dziś mijają dwa lata od śmierci artysty, który na zawsze wpisał się w historię muzyki disco polo. Takie hity jak „Cepry hej!”, „Szalaleś, szalałeś”, czy „Ani be, ani me, ani kukuryku” znała doskonale cała Polska. Artysta współpracował w latach 90 z Aldoną Dąbrowską i Sławomirem Sokołowskim z grupy Amadeo wydając płyty, które pokryły się złotem, w wydawnictwie Omega Music.

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

Na profilu popularnego Dj Pierścienia pojawił się wzruszający materiał wideo, który podsumowuje karierę artysty disco polo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!
  2. Wokalista disco polo w miłosnej historii zaklętej w zdjęciach! Nowość podbije listy przebojów?!
  3. Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.