2017-12-08T16:37:00+01:00 SMASH! - Za jedną noc | Premiera klipu https://disco-polo.info/uploads/news/2017/12/smash-za-jedna-noc-premiera-klipu-1512747503.jpg

SMASH! - Za jedną noc | Premiera klipu

Redakcja , 08 Grudzień 2017  16:37
SMASH! - Za jedną noc | Premiera klipu
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zobaczcie jako pierwsi teledysk formacji Smash pt. "Za jedną noc"! Ten utwór podbije rynek disco polo?

Reklama

Na polskiej scenie disco i dance zadebiutowali w marcu 2017r. W swoim muzycznym "dorobku" mają już dwie świetne produkcje pt. "Taka idealna" i "Bez makijażu".

Dzisiaj miała miejsce premiera teledysku do kolejnego utworu formacji SMASH! pt. "Za jedną noc". Z niecierpliwością oczekiwaliśmy tej premiery gdyż chłopaki zapowiadali, że zaskoczą nas ponownie.

Po posłuchaniu utworu i obejrzeniu teledysku musimy stwierdzić, że formacja SMASH! nie rzuca słów na wiatr! "Za jedną noc" to piosenka z "duszą", jest sentymentalna, romantyczna, nostalgiczna, wzruszająca a zarazem bardzo melodyjna i taneczna.

Muzyczne doznania doskonale uzupełnia oryginalny, w wielu momentach symboliczny, bardzo elegancki a zarazem surrealistyczny teledysk, za którego realizację odpowiada firma Sacharscy Film. Całość stanowi bardzo ciekawą mieszankę. Jest to produkcja nieszablonowa, wyróżniająca się na rynku i skłaniająca widza do refleksji.

Trzymamy kciuki za powodzenie i życzymy formacji SMASH! sukcesu. Chłopaki działają odważnie i stawiają na różnorodność co nam się bardzo podoba. Utwór, podobnie jak poprzednie produkcje zespołu wydało wydawnictwo muzyczne Lemon Records.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. To będzie nowy hit disco polo?! Jak tak dalej pójdzie artyści zbiją na tym fortunę?! VIDEO
  2. Pilne! Oszust podszywa się pod gwiazdora disco polo i wyłudza pieniądze! Artysta wyjawia szczegóły!
  3. Znany aktor śpiewa wielki hit disco polo! Widzom opadły szczęki!
  4. Piękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!
  5. HOT! Gorące zdjęcie gwiazdy disco polo i FAME MMA! Jej ciało i opalenizna wywołały wiele emocji!
  6. Co za ciało! Uwielbiana gwiazda disco polo zachwyca zdjęciami z Egiptu!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama