2017-07-09T15:28:00+02:00 Skandal z zespołem LILI! Zakończy się policją? Złośliwość i zazdrość chyba nie zna granic. Grupa Lili stała się ofiarą ludzkiej podłości. Zobaczcie o co dokładnie chodzi! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/07/skandal-z-zespolem-lili-zakonczy-sie-kara-1499607487.jpg Disco-Polo.info

Skandal z zespołem LILI! Zakończy się policją?


Autor: Goliat, 09 Lipiec 2017  15:28
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Złośliwość i zazdrość chyba nie zna granic. Grupa Lili stała się ofiarą ludzkiej podłości. Zobaczcie o co dokładnie chodzi!

Skandal z zespołem LILI! Zakończy się policją?
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. „Niby jestem sama” to nowość od Mig! Zobacz przedpremierę!
  2. ”Mandacik” robi furorę! Łobuzy i Zenek Martyniuk na 1. miejscu YouTube – fani disco polo oszaleli
  3. Power Play zaskakuje nowością! „ONA” może stać się przebojem tego lata
Reklama

Zespół Lili to dynamicznie rozwijająca się formacja w świecie disco polo. Klipy z miesiąca na miesiąca cieszą się coraz większą popularnością, a kalendarz koncertowy jest coraz bardziej napięty.

Niestety nie wszyscy cieszą się z sukcesów formacji Lili. Przy okazji premiery teledysku do piosenki pt. "Ja chcę się bawić", ktoś bardzo życzliwy "wykupił" tzw. łapki w dół, które w nienaturalny sposób przybyły przy klipie zespołu Lili.

Bardzo dziękujemy osobie która w 10 sekund dobiła nam 550 łapek w dół pod nowym klipem. Sprawą zajmie się wytwórnia mamy nadzieję że odpowiednia osoba zostanie ukarana...- czytamy na profilu zespołu Lili

Jak wiadomo w internecie nikt nie jest anonimowy i osoba, która wykonała takie zabieg może być srogo ukarana. Odpowiednie kroki w tym kierunku poczyniła firma Lemon Records.

Pojawiły się kolejne informacje na temat całej tej sytuacji.

Osoba, która zablokowała nam teledysk na szczęście cieszyła się dość krótko, bo od wczoraj piosenka została odblokowana i YouTube dopuścił ją ponownie do filmów polecanych. Co oczywiście nie oznacza, że my odpuścimy!!!

Informatycy sprawdzają z jakiej filmy zostało złożone zamówienie na lajki w dół oraz kto był zamawiającym !!! ????????

Wam Kochani bardzo dziękujemy za udostępnienia w tym trudnym i nerwowym dla nas czasie, w którym teledysk był dostępny jedynie poprzez wejście na kanał Lemon Records lub link ???????? 
JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY <3 <3 <3 

 

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Zespół Defis kręci teledysk do ”Te piękne oczy” w sercu Podlasia! Takiego klimatu fani się nie spodziewali
  2. Damska wersja hitu Kordiana podbija sieć. Agassja zaskakuje w „Dziewczynie z gór”
  3. Zespół To jest To zaskakuje! ”Śpiewaj i tańcz” robi furorę – milion wyświetleń w błyskawicznym tempie
  4. Branża disco polo w żałobie. Nie żyje współzałożyciel zespołu Blue Boys Muzyk zmarł po trzech tygodniach od diagnozy
  5. Nowość od Jacaro! „Wciąż nam siebie brak” z mocnym przesłaniem, które skłania do refleksji
  6. Mrągowo znów zatańczy! Festiwal Weselnych Przebojów 2025 z udziałem największych gwiazd i transmisją w Polsacie
  7. Karolina Dziurdziewska i SoLeo zaskakują nowym singlem ”Ostatnia noc”! Zobacz przedpremierę!
  8. Da Luca wraca z letnią nowością ”Oczarowałaś Mnie Tak” – mocne klubowe brzmienie podbija disco polo
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły