Reklama
Polecamy


Reklama

Skandal na weselu! "Cwaniak roku"! Gwiazda disco polo oburzona!

2018-06-21T20:00:00+02:00 Skandal na weselu! "Cwaniak roku"! Gwiazda disco polo oburzona! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/skandal-na-weselu-cwaniak-roku-gwiazda-disco-polo-oburzona-1529600223.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Takiej sytuacji chyba nikt się nie spodziewał!

Reklama

Do wielkiego skandalu doszło podczas jednego z wesel gdzie niespodzianką od Pana Młodego dla żony była gwiazda disco polo Gesek. W ostatnim czasie bardzo popularne jest zapraszanie znanych zespołów na godzinny koncert podczas zabawy weselnej. Tak było i tym razem. 

Gesek był niespodzianką, jednak chyba nie wszystkim to się spodobało. "Przedstawiciel zespołu weselnego nie chciał udostępnić swojego nagłośnienia, a nasz koncert był niespodzianką od pana młodego - dla żony. Pan "Klawiszowiec" , za darmo nie chciał dać - ale za 100 zł już tak" - napisał w oświadczeniu Gesek.

To wyjątkowa i niecodzienna sytuacja. Zachowanie niewytłumaczalne i tylko powodujące stres dla młodej pracy. 

Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze, a sam koncert Geska spodobał się wszystkim. 

Jak skomentujecie zachowanie "przedstawiciela zespołu weselnego"? Czekamy na Wasze komentarze.

Pełne oświadczenie - Łukasza Geska

W sobotę zagraliśmy koncert weselny i po raz pierwszy zdarzyła mi się taka sytuacja. Przedstawiciel zespołu weselnego nie chciał udostępnić swojego nagłośnienia, a nasz koncert był niespodzianką od pana młodego - dla żony. Pan "Klawiszowiec" , za darmo nie chciał dać - ale za 100 zł już tak ????. Jeszcze zdziwiony, że swojego nagłośnienia nie wozimy ... Był też poinformowany wcześniej o takiej atrakcji. Oczywiście przez całą godzinę naszego koncertu, odpoczywał sobie, spacerował, siedzial przy stole, a na pytanie do gości "kto chce płytę ?", pierwszy wolał "ja"????. Życzę mu, że jak kiedyś pojedzie na salę weselną, właściciel sali też zapyta się go czy przywiózł swój agregat prądotwórczy, albo następnym razem jak napisze do zespołu o udostępnienie aranżacji - to zespół też mu krzyknie za to 100 zł. ???? Pan dostaje od nas tytuł "Cwaniak roku " - gratuluję nominacji ????
Sam koncert - Super, ale na start taki kop , i to po dwóch koncertach, długiej trasie, to scyzoryk sam się otwiera w kieszeni ...

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!
  2. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  3. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.