2023-08-24T14:56:00+02:00 "Skaczemy W Górę" – Debiutancki hit Mega Koliza podbija internet! Mega Koliz, młody twórca muzyczny, debiutuje hitem 'Skaczemy W Górę'. Energetyczna opowieść o młodości, radości i ucieczce od codziennych problemów. https://disco-polo.info/uploads/news/skaczemy-w-gore---debiutancki-hit-mega-koliza-podbija-internetjpg.jpg Disco-Polo.info

"Skaczemy W Górę" – Debiutancki hit Mega Koliza podbija internet!


Mega Koliz, młody twórca muzyczny, debiutuje hitem 'Skaczemy W Górę'. Energetyczna opowieść o młodości, radości i ucieczce od codziennych problemów.

Autor: Adam Begier, 24 Sierpień 2023  14:56
Źródło zdjęć: Adrianna Schneider/PN MEDIA
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Sylwia Kossakowska podbija scenę! Zobacz jej niesamowity koncert w Rościnno i największe hity!
 2. Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?
 3. Polak i 'Hollywood'?! Matt Palmer podbija rynek muzyczny! Fani zachwyceni! Książe Latino wykorzystuje swój talent!
Reklama

  Karol Wądołowski, zaledwie 19-letni mieszkaniec Łomży, wkroczył na scenę muzyczną z impetem. Twórca, który pod pseudonimem Mega Koliz rozpoczął swoją przygodę z muzyką w sieci, opowiada o fascynacji dźwiękami, która towarzyszy mu od najmłodszych lat. W swoim debiutanckim utworze "Skaczemy W Górę" udowodnił, że wie, jak połączyć marzenia z rzeczywistością, tworząc energetyczną i porywającą kompozycję.

  Młody talent wkracza na scenę muzyczną

  W dobie wszechobecnej cyfryzacji, młodzi artyści coraz śmielej korzystają z możliwości, jakie daje internet. Karol, znany jako Mega Koliz, to doskonały przykład tego, jak za pośrednictwem platform online można wyrazić swoją twórczość i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Jego przygoda z tworzeniem muzyki rozpoczęła się w sieci, a teraz przeniosła się na szerszą scenę.

  Impreza bez granic: O czym opowiada "Skaczemy W Górę"?

  Debiutancki utwór Mega Koliz, zatytułowany "Skaczemy W Górę", to prawdziwa dawka pozytywnej energii. Piosenka opowiada o imprezie, na której wszyscy bawią się doskonale, oddając się chwili i zapominając o codziennych troskach. Słuchacz jest przenoszony w wir dynamicznych rytmów i wizji beztroskiej zabawy. W refrenie artysta wplata postać pewnej dziewczyny, która chce zakończyć tę niesamowitą noc, co nadaje kompozycji dodatkowego charakteru.

  W piosence "Skaczemy W Górę" odnajdujemy ideę, że muzyka może stanowić chwilową ucieczkę od problemów i stresów dnia codziennego. To opowieść o młodości, radości, chwili, którą warto przeżyć bez zahamowań. Mega Koliz stworzył utwór, który jest niczym wstęp do magicznego świata, gdzie zegary zwalniają tempo, a troski topią się w dźwiękach. Za realizację teledysku odpowiada niezawodna firma PN Media.

  Nie brak jednak zawirowań w narracji utworu. Problemem, na jaki natrafiają bohaterowie, jest sąsiad, który nie do końca podziela entuzjazm imprezujących. To element, który nadaje opowieści realizmu i pokazuje, że nawet w najszczęśliwszych momentach mogą pojawić się niespodziewane przeciwności.

  Zobaczcie nowość w naszym serwisie! 

  Reklama

  Mega Koliz - Skaczemy W Górę

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Top Girls podbijają scenę disco polo nowym hitem „Tylko na mnie”! Posłuchaj jako pierwszy!
  2. Iness nowością "Taki, Taki" podbije rynek disco polo?! Zobacz i posłuchaj przedpremierę nowego hitu!
  3. To najpiękniejsza piosenka na pierwszy taniec w 2024 Roku? Oto hit "Lubię Patrzeć Jak Tańczysz"
  4. VIOLA powraca z nowym hitem "Nasza gra"
  5. Szok! Sobowtór Skolima nagrał własną piosenkę – Król Latino ma powody do obaw? Posłuchajcie jak brzmi!
  6. Co za wykonanie! Demeters zachwycają własnym wykonaniem hitu „Na niebie milion gwiazd” Kordiana! Wyszło lepiej niż oryginał?
  7. Skolim: Zaskakujący kierunek studiów gwiazdy! Co studiował król latino
  8. Przemek Budka z grupy Eratox w DiscoStar! Tak wyglądał jego casting! Artysta wygrał cały program | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie