2021-04-19T09:45:00+02:00 Sięgnij po bilet do sławy! Popularny zespół ogłosił właśnie wyjątkowy casting! https://disco-polo.info/uploads/news/znany-zespol-oglasza-casting-siegnij-po-bilet-do-slawyjpg.jpg

Sięgnij po bilet do sławy! Popularny zespół ogłosił właśnie wyjątkowy casting!

Redakcja , 19 Kwiecień 2021  09:45
Sięgnij po bilet do sławy! Popularny zespół ogłosił właśnie wyjątkowy casting!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Szansa dla odważnych! Popularna grupa ogłosiła właśnie casting

Reklama

Grupa Karpowicz Family na scenie muzycznej pojawiła się jesienią 2000 roku. Jej założycielem i twórcą jest lider zespołu, a zarazem wokalista Zbyszek Karpowicz.

Zobacz również: Sławomir idzie za ciosem! Gwiazdor zdradził niecne plany na najbliższe tygodnie! Fani domyślają się o co chodzi!

Zespół przez dwie dekady swojego istnienia zdobył spore rzesze fanów, co zaowocowało licznymi koncertami w Polsce i na świecie. Charakterystyczną cechą występów scenicznych zespołu jest profesjonalna choreografia w wykonaniu pięknych tancerek.

Karpowicz Family tworzy muzykę biesiadną i chociaż członkowie mieszkają na Śląsku, to szlagiery formacji nucą fani w całym kraju. Do największych przebojów grupy zaliczyć można takie hity jak “A kuku”, “Hej hej hallo”, czy |Gdy mamy siebie”, które przez długi czas okupowały pierwsze miejsca w śląskiej telewizji TVS.

Najnowszym dziełem Karpowicz Family jest niezwykle melodyjny kawałek o tytule “Dzień dobry”, którego premiera w sieci odbyła się zaledwie tydzień temu. Piękne plenery zawarte w teledysku doskonale oddają optymistyczne przesłanie zawarte w refrenie “Dzień dobry mówię z rana wszystkim, w mig przeganiam z głowy smutne myśli...”. Muzyka grupy Karpowicz Family, to lek na depresyjny nastrój!

Grupa słynie z charakterystycznego latynoskiego brzmienia, które mocno odbiega od twórczości większości szlagierowych artystów. Zespół ma na koncie 10 albumów, i ciągle pracuje nad kolejnymi niespodziankami dla swoich fanów.

Ostatnio w mediach społecznościowych Karpowicz Family pojawił się komunikat:

“Zapraszamy na CASTING utalentowane tancerki, które będą zdobić scenę zespołu Karpowicz Family. Więcej informacji pod numerem telefonu: 601421469”.

Drogie Panie, która z Was czuje się na siłach, by stanąć na wielkiej scenie razem z rodziną Karpowiczów? To może być Wasza przygoda życia!

Zobacz również: Tragiczny finał miłosnej historii gwiazdy disco polo!

Reklama
Zobacz teledysk: Karpowicz Family - Dzień dobry
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Sławomir i Kajra zagrają małżeństwo w popularnym serialu! To będzie rola ich życia!
  2. Uwielbiana artystka disco polo odsłoniła swój biust! Tego widoku fani szybko nie zapomną!
  3. Wyjątkowy duet w disco polo! Artyści podbiją tym utworem listy przebojów?! Fani zachwyceni!
  4. Co za ciało! Uwielbiana gwiazda disco polo zachwyca zdjęciami z Egiptu!
  5. To będzie nowy hit disco polo?! Jak tak dalej pójdzie artyści zbiją na tym fortunę?! VIDEO
  6. Letni nagrają duet z Mamąginekolog?! Autorzy HITU disco polo zachwyceni Jej nagraniem z mężem! VIDEO podbija już internet!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama