2023-03-11T19:28:00+01:00 Seksowna Justyna Lubas z Top Girls odkrywa, jak zrobić furorę swoją stylizacją na każdym koncercie! Justyna Lubas z zespołu Top Girls to nie tylko utalentowana wokalistka disco polo, ale także kobieta z pasją, pozytywną energią i niebanalnym stylem. Jej ostatnia stylizacja n https://disco-polo.info/uploads/news/seksowna-justyna-lubas-z-top-girls-odkrywa-jak-zrobic-furore-swoja-stylizacja-na-kazdym-koncerciejpg.jpg Disco-Polo.info

Seksowna Justyna Lubas z Top Girls odkrywa, jak zrobić furorę swoją stylizacją na każdym koncercie!


Justyna Lubas z zespołu Top Girls to nie tylko utalentowana wokalistka disco polo, ale także kobieta z pasją, pozytywną energią i niebanalnym stylem. Jej ostatnia stylizacja na koncercie w Wielkiej Brytanii wywołała wiele emocji wśród fanów i mediów.

Autor: Adam Begier, 11 Marzec 2023  19:28
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Seksowna Justyna Lubas z Top Girls odkrywa, jak zrobić furorę swoją stylizacją na każdym koncercie!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Joanna Narożna wygląda jak różowa landrynka? Tak żona Dawida Narożnego podbija internet!
 2. Latino disco na parkietach! Mr Sebii i Systematic zaskoczyli nowością "Impreza na całego" To nowy hit latino?!
 3. Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy?! Rekordowe kwoty za koncerty disco polo!

  To nie tylko jej wokalne umiejętności sprawiają, że Justyna Lubas jest teraz na ustach wszystkich. Wokalistka ostatnio zrobiła furorę swoją stylizacją na jednym z koncertów z trasy w Wielkiej Brytanii. W różowej, obcisłej stylizację z mocno wyeksponowanym brzuchem i długimi, czarnymi butami, Justyna wyglądała zjawiskowo. Nic dziwnego, że zdjęcie, na którym pozowała, rozeszło się w sieci i zostało zauważone przez fanów. Warto więc przyjrzeć się bliżej zjawiskowej Justynie Lubas, która nie tylko umiejętnie wykorzystuje swoje wokalne talenty, ale także świetnie radzi sobie w kwestii stylizacji i promocji zespołu.

  Zobacz również: "Pocałuj mnie w D****" na nowo! Odświeżony przebój KaRRamBy w stylu disco polo! Musicie tego posłuchać!

  Justyna Lubas - wokalistka z pasją

  Wokalistka zawsze była związana z muzyką - już od najmłodszych lat chciała zostać piosenkarką i nie przestawała pracować nad swoim głosem i umiejętnościami wokalnymi. W 2016 roku dołączyła do zespołu Top Girls. Obecnie współpracuje z Natalią Siemieniecką i Kasią Grabowską.

  Zjawiskowa stylizacja na koncercie w Wielkiej Brytanii

  Justyna Lubas zawsze dba o swoją prezencję na scenie. Wokalistka często pojawia się w obcisłych, seksownych strojach, które podkreślają jej atuty. Jednak to właśnie jej ostatnia stylizacja wzbudziła najwięcej emocji. Podczas koncertu w Wielkiej Brytanii Justyna założyła różową, obcisłą stylizację z mocno wyeksponowanym brzuchem. Do tego dobrała długie, czarne buty na obcasie, które dodawały pikanterii całej stylizacji. Efekt? Justyna wyglądała zjawiskowo i zrobiła furorę wśród fanów.

  Justyna Lubas - ikona stylu

  Justyna Lubas potrafi wykorzystać swoją seksowną prezencję, żeby zrobić wrażenie na scenie i w mediach społecznościowych. Wokalistka wie, jak dobrze się zaprezentować, żeby przyciągnąć uwagę publiczności i pokazać zespół z jak najlepszej strony.

  Justyna nie boi się eksperymentować z modą i zawsze prezentuje się stylowo i z klasą. Z jej stylizacji można czerpać inspiracje i dowiedzieć się, jak stworzyć oryginalne, modowe looki. Co więcej, Justyna Lubas jest także ikoną stylu poza sceną. 

  Zobaczcie gorącą fotkę na disco-polo.info!


  TOP GIRLS – To nie tak miało być

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Znane gwiazdy disco polo Freaky Boys & Blondi zrealizowali wspólną nowość „Daj mi tylko noc”. Podbiją tym listy przebojów?!
  2. Sound Idolo NIEZWYKLE CIEKAWY projekt na rynku muzycznym! To przyszła wielka gwiazda?
  3. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?
  4. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!
  5. Zaskakujące spotkanie gwiazd disco polo! Zespół Mig i Marcin Miller wystąpią w duecie?! Co na to fani?!
  6. Ela Kliś podbije rynek disco polo?! Gwiazda zaskakuje nową produkcją w klimacie folk!
  7. Czy Wapniaczka i Ten Gość ustalili właśnie 3 nowe rekordy? Czy ktoś ich pobije?
  8. Przełom w Muzyce! Mig i Kizo zmieniają reguły gry z nowym hitem "Co Ty mi dasz". To NOWA ERA disco polo?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie