Reklama
Polecamy


Reklama

Scena w ogniu! Radek Liszewski skradł show telewizyjnej imprezy!

2019-01-05T07:59:00+01:00 Scena w ogniu! Radek Liszewski skradł show telewizyjnej imprezy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/scena-w-ogniu-radek-liszewski-skradl-show-telewizyjnej-imprezy-1546536659.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / fot. Fot. Grzegorz Momot/PAP. / facebook TVP2
Reklama


Życie gwiazd

Twórca wielkiego przeboju disco polo śpiewanego przez miliony fanów dał popis swoich umiejętność w Zakopanem! Radek Liszewski skradł show

Reklama

Twórca największego w ostatnich latach hitu disco polo pt. "Ona tańczy dla mnie" podczas sylwestrowej imprezy skradł show! Radek Liszewski wspólnie z zespołem zaśpiewał u boku największych gwiazd.

RADEK LISZEWSKI ZAŚPIEWAŁ SWÓJ PRZEBÓJ

Tej nocy na wielkiej scenie, na której zaśpiewały m.in. takie gwiazdy jak: Al Bano i Romina Power, Alvaro Soler czy Roksana Węgiel nie mogło zabraknąć również gwiazd disco polo, a wśród nich Radka Liszewskiego z grupą Weekend. To właśnie ta formacja odpowiada za wielki przebój disco polo pt. "Ona tańczy dla mnie", który po dzień dzisiejszy śpiewają miliony rodaków. 

Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką grupa Weekend zrobiła niesamowite wrażenie. Tej nocy nie rozbrzmiał tylko wspomniany przebój, ale również bardzo popularna produkcja pt. "Za każdą chwilę z Tobą", która do sieci trafiła w 2012 roku. Istotną rolę podczas koncertu odgrywały również efekty wizualne, gdyż to właśnie podczas występu Radka scena stanęła w ogniu.

A jak Wam podobał się występ zespołu Weekend? Poniżej mamy dla Was nagranie z sylwestrowej nocy

Zobacz również: Zabawa weselna z disco polo?! To może być nowy hit wesel!

Weekend - Radek Liszewski na weselu syna Zenona Martyniuka zaśpiewał wielki hit! (Disco-Polo.info)

Weekend - Mój Aniele 2018 (Disco-Polo.info)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  2. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  3. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.