Reklama


Reklama

„Ruda tańczy jak szalona” i „Mydełko fa” w jednym utworze! Gwiazdor disco polo zszokował branże!

2020-05-26T15:30:00+02:00 „Ruda tańczy jak szalona” i „Mydełko fa” w jednym utworze! Gwiazdor disco polo zszokował branże! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/ruda-tanczy-jak-szalona-i-mydelko-fa-w-jednym-utworze-gwiazdor-disco-polo-zaskoczyl-swoja-produkcja-1589834124.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

.jeżeli dobrze wsłuchamy się w to wykonanie, usłyszymy, że gwiazdor wplótł do swojej produkcji tytuły dwóch hitów disco polo: „Ruda tańczy jak szalona

Reklama

Świat disco polo od tygodnia opanowała charytatywna akcja #hot16challenge2! Zabawa polega na nagraniu półtorej minutowego rapu, swojego autorstwa, wpłaceniu datku na zrzutkę, oraz nominacji kolejnych osób.

Zobacz również: Klucz do serca legendarnej grupy disco polo Redox podbije listy przebojów?! Zobaczcie nowość!

Większość z artystów podeszła do tematu bardzo ambitnie! W swoich wykonaniach poruszają ważne dla większości sprawy społeczne. Pionierem akcji w świecie muzyki tanecznej, był Miły Pan, który rozwiązał worek rapujących discopolowców. Swojego hot16challenge2 doczekał się również Kuba, lider grupy Playboys.

Został nominowany i skorzystał z szansy stworzenia swojego rap hitu. Wokalista zaskoczył swoim występem wszystkich fanów...jeżeli dobrze wsłuchamy się w to wykonanie, usłyszymy, że gwiazdor wplótł do swojej produkcji tytuły dwóch hitów disco polo: „Ruda tańczy jak szalona” oraz „Mydełko Fa”. Całość ogólnie wypadła świetnie.

Trochę się nawet zmartwiliśmy raperskim talentem Kuby. Mamy nadzieję, że piosenkarz nie porzucić ukochanego disco polo. Ta strata byłaby nie do odrobienia.

Na szczęście doskonale wiemy jak dużo miejsca w sercu lidera zespołu Playboys zajmuje muzyka taneczna i możemy spać spokojnie.

Zobacz również: Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!
  2. Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!
  3. Paula z grupy Top Girls w czułych objęciach! Będziecie w szoku, z kim się przytula!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.