2023-07-09T16:30:00+02:00 Roztańczona Polska 2023: Letnie koncerty TVP - Transmisja, Powtórki i Online Bądź na bieżąco z letnimi koncertami Roztańczonej Polski 2023! Oglądaj transmisję TVP 3 o godz. 20:00 lub online przez WP Pilot. Nie ma powtórek w TV, ale fragmenty na YouT https://disco-polo.info/uploads/news/roztanczona-polska-2023-letnie-koncerty-tvp---transmisja-powtorki-i-onlinejpg.jpg

Roztańczona Polska 2023: Letnie koncerty TVP - Transmisja, Powtórki i Online

Autor: Adam Begier , 09 Lipiec 2023  16:30
Roztańczona Polska 2023: Letnie koncerty TVP - Transmisja, Powtórki i Online
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Bądź na bieżąco z letnimi koncertami Roztańczonej Polski 2023! Oglądaj transmisję TVP 3 o godz. 20:00 lub online przez WP Pilot. Nie ma powtórek w TV, ale fragmenty na YouTube.Reklama

  Reklama

  Roztańczona Polska, czyli letnia trasa TVP trwa!

  Co tydzień w wielu polskich miastach odbywają się koncerty gwiazd - podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych latach podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Roztańczona Polska 2023 to wakacyjny cykl koncertów zorganizowany przez Telewizję Polską. Gdzie można oglądać te wydarzenia na żywo? Czy są dostępne powtórki? Sprawdziliśmy, gdzie oglądać letnie koncerty TVP.

  Polacy uwielbiają się bawić przy dobrej muzyce

  Polacy słyną z umiejętności dobrej zabawy, szczególnie gdy towarzyszy im dobra muzyka. Z myślą o tym, Telewizja Polska postanowiła zorganizować serię wakacyjnych koncertów w różnych polskich miastach. Na mapie znalazło się osiemnaście koncertów, które odbędą się w osiemnastu miastach! Pierwszy z nich miał miejsce 14 maja w Bogatyni, a zakończenie trasy planowane jest na 30 września w Warszawie. Na scenie pojawią się najpopularniejsi artyści polskiej sceny muzycznej, a także goście specjalni. Wśród nich znajdą się takie nazwiska jak zespół Piękni i Młodzi, Zenek Martyniuk, Filip Lato, Andre i wielu innych.

  Kiedy i gdzie oglądać letnie koncerty w telewizji?

  Jeśli chcesz mieć okazję obejrzeć letnie koncerty Roztańczonej Polski w telewizji, musisz ustawić się przed ekranem w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Transmisje na żywo będą emitowane na antenie TVP 3. Będzie to doskonała okazja, aby poczuć atmosferę koncertów i cieszyć się występami ulubionych artystów.

  Roztańczona Polska 2023 - TRANSMISJA ONLINE

  Jeśli nie masz dostępu do telewizora w niedzielny wieczór, nie musisz się martwić. TVP udostępnia także transmisję online koncertów Roztańczonej Polski za pośrednictwem platformy WP Pilot. Możesz więc śledzić wydarzenia na żywo przez internet, korzystając z komputera, smartfona lub tabletu. To świetna opcja dla osób, które chcą mieć dostęp do koncertów w dowolnym miejscu i czasie.

  Roztańczona Polska 2023 - POWTÓRKI

  Jeżeli nie udało Ci się obejrzeć któregoś z koncertów na żywo lub chciałbyś powrócić do ulubionych występów, niestety musimy przekazać nieco mniej optymistyczną wiadomość. Powtórki letniej trasy Roztańczonej Polski nie będą transmitowane w telewizji. Jednak nie wszystko stracone! Na platformie YouTube dostępne są fragmenty niektórych występów gwiazd, więc warto tam zajrzeć, aby zobaczyć chociaż część magicznej atmosfery koncertów.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera: Boys - Taka Sytuacja w nowej odsłonie
  2. Następny hit na horyzoncie? Gorąca premiera: Subacik prezentuje nowość pt. 'Gorąca'
  3. Festiwal Disco Ostróda 2024! Wielka impreza disco polo już 19 i 20 lipca! Kto wystąpi? Bilety
  4. Jorrgus zaskakuje nową produkcją! "GPS" - posłuchaj jako pierwszy!
  5. Disco Polo w Nowym Wymiarze?! Znany artysta zaskakuje wpisem! Ma wsparcie TOPowej IKONY gatunku!
  6. Premiera nowego teledysku LaVioli 'Przyjdzie taki dzień'! Ekskluzywny fragment, taneczne rytmy i pełna energia
  7. Gorąca premiera od zespołu Szpilki pt. "Ach Ty Łobuzie" | NOWOŚĆ
  8. Najlepsze premiera disco polo w 2024 roku?! Midix z nowością pt. "Magnes"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie