2021-02-22T22:04:00+01:00 Rozpromieniona Magda Narożna szczęśliwie zakochana! Gwiazda wrzuciła wymowne zdjęcie do sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/magda-narozna-rozpromieniona-i-szczesliwie-zakochana-wymowne-zdjecie-w-siecijpg.jpg

Rozpromieniona Magda Narożna szczęśliwie zakochana! Gwiazda wrzuciła wymowne zdjęcie do sieci!

Redakcja , 22 Luty 2021  22:04
Rozpromieniona Magda Narożna szczęśliwie zakochana! Gwiazda wrzuciła wymowne zdjęcie do sieci!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Gwiazda aktualnie tworzy szalenie emocjonalny i bardzo udany związek z Krzysztofem Byniakiem. Ich miłość bardzo często zalewa cały internet

Reklama

Prywatne życie gwiazd disco polo mocno interesuje zagorzałych fanów, którzy śledzą w mediach społecznościowych swoich ulubionych artystów. Materiały niezwiązane z muzyką wrzucane przez artystów disco polo również mocno wpływają na popularność danej gwiazdy w sieci.

Zobacz również: Uwielbiany przebój disco polo w nowej wersji! Piosenka zespołu Weź nie Pytaj podbije klubowe parkiety?!

Magda Narożna to niewątpliwie jedna z najbardziej aktywnych gwiazd disco polo, która chętnie pokazuje co w danej sytuacji u niej się dzieje. Nie brakuje odważanych, czy też romantycznych zdjęć z ukochanym.

Gwiazda aktualnie tworzy szalenie emocjonalny i bardzo udany związek z Krzysztofem Byniakiem. Ich miłość bardzo często zalewa cały internet, a fani ciągle mogą podziwiać́ nierozerwalną więź między tą uroczą dwójką. Do sieci trafił kolejny materiał, który pieczętuje wielką i żarliwą miłość Magdy i Krzysztofa.

Zakochana para w ostatni weekend postanowiła wybrać się na krótką wycieczkę. Jak widać humory dopisywały i na twarzy zauważalny jest uśmiech.

Magda często pokazuje w mediach społecznościowych wspólne chwile z Krzysztofem. Jak myślicie już niebawem poinformują swoich fanów o kolejnych krokach w związku? 

Zobacz również: Niezwykła premiera od Teresy Werner! Szlagierowa diva stworzyła hit, który pokocha cała Polska!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Angelika Żmijewska - Top Girls na ustach wszystkich! Gwiazda disco polo zachwyciła olśniewającą kreacją odsłaniającą nogi!
  2. Popularna wokalistka disco polo zachwyciła w stroju kąpielowym! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  3. Gorąca premiera grupy Iskar! Nowość pt. 'Niepamięć' stanie się wielkim hitem lata?!
  4. Wakacyjna premiera od popularnych gwiazdorów disco polo! Zapowiada się kolejny hit na koncie uwielbianej grupy?!
  5. Wyjątkowa premiera zespołu Power Play! Gwiazdorzy disco polo diametralnie zmienili styl muzyczny!
  6. Ogromny sukces Miłego Pana! Gwiazdor disco polo w czołówce najpopularniejszych artystów w Polsce?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami