2023-10-26T20:58:00+02:00 Roxaok i Marek Gwiazdowski z MIG! Nowość od Roxany to będzie sztos! Roxaok współpracuje z Markiem Gwiazdowskim z MIG. Czy nowa produkcja będzie hitem disco polo? https://disco-polo.info/uploads/news/roxaok-i-marek-gwiazdowski-z-mig-nowosc-od-roxany-to-bedzie-sztosjpg.jpg

Roxaok i Marek Gwiazdowski z MIG! Nowość od Roxany to będzie sztos!

Autor: Adam Begier , 26 Październik 2023  20:58
Roxaok i Marek Gwiazdowski z MIG! Nowość od Roxany to będzie sztos!
Źródło zdjęć: facebook.com/Roxana.Orlowska

Roxaok współpracuje z Markiem Gwiazdowskim z MIG. Czy nowa produkcja będzie hitem disco polo?Reklama

  Reklama

  Disco polo to gatunek, który od lat przyciąga uwagę fanów w Polsce, a także za granicą. Ostatnio na naszym muzycznym horyzoncie pojawiła się intrygująca informacja dotycząca jednej z najbardziej obiecujących gwiazd sceny disco polo, Roxaok, oraz doświadczonego lidera zespołu MIG, Marka Gwiazdowskiego. Co z tego wyniknie? Czy to początek nowego, muzycznego hitu?

  Nieoczekiwana współpraca Marek Mig i Roxaok!

  Roxana Orłowska, szerzej znana jako Roxaok, to młoda i zdolna wokalistka, która zyskała popularność w krótkim czasie dzięki swojemu wyjątkowemu talentowi i niezapomnianemu głosowi. Jej pojawienie się w studio u Marka Gwiazdowskiego, lidera znanego zespołu Mig, wzbudziło wiele emocji wśród fanów obu artystów. Nie jest tajemnicą, że Marek Gwiazdowski posiada duże doświadczenie w branży muzycznej i potrafi wydobyć z artystów to, co najlepsze. Ale czy oznacza to, że możemy się spodziewać duetu Roxaok i MIG?

  Spekulacje a prawda

  Choć w sieci krąży wiele plotek na temat ewentualnego duetu Roxaok i MIG, nasze źródła potwierdziły, że Marek pomaga Roxanie jedynie w nowej produkcji. Oznacza to, że choć nie usłyszymy duetu w tradycyjnym rozumieniu, możemy spodziewać się wyjątkowego utworu, w którym doświadczenie Marka Gwiazdowskiego spotka się z świeżością i energią młodej wokalistki.

  Każda współpraca w branży muzycznej to okazja do stworzenia czegoś wyjątkowego. Połączenie talentu Roxany Orłowskiej z doświadczeniem Marka Gwiazdowskiego z pewnością przyniesie niezapomniane brzmienia dla fanów disco polo. Czekamy z niecierpliwością na efekty tej współpracy i życzymy obu artystom sukcesów na muzycznym polu.

  W międzyczasie zapraszamy do śledzenia naszej strony na Instagramie, disco-polo.info, gdzie na bieżąco informujemy o najnowszych wydarzeniach ze świata muzyki disco polo. Nie przegap żadnych nowości i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się na scenie!

  Reklama

  ROXAOK - POLKA

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowa klubowa wersja hitu 'Madmuazel' od Łobuzów od Disco Frisco, już podbija parkiety! Posłuchaj tej gorącej premiery
  2. Sukces zespołu Bayera! Ich nowy hit "Kocha się raz" zdobywa Polskę – Zobacz, dlaczego wszyscy go uwielbiają!
  3. "Tańcz Mała Tańcz" hicior od zespołu Massive w klubowym wydaniu | PREMIERA
  4. Disco Polo w Nowym Wymiarze?! Znany artysta zaskakuje wpisem! Ma wsparcie TOPowej IKONY gatunku!
  5. "Wesele w Dubaju" - Hit Disco Polo króluje na studniówkach! Zobacz nagranie z I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego w Kielcach
  6. Skolim jest niewierzący? Gwiazdor latino odpowiedział fanom
  7. Odkryj hit weselny roku: 'Dla Ciebie' od Nokuat! Utwór podbija internet!
  8. Gorąca premiera: Agness Stelmach - Zauważ siebie

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie