2020-02-17T18:00:00+01:00 Romantyczne wyznanie małżonków w disco polo! Łzy same lecą! Niekiedy w najbardziej udanych związkach, nawet takich jak z bajki bywają tzw. ciche dni https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/romantyczne-wyznanie-od-mirage-yoko-lzy-same-leca-1581513455.jpg Disco-Polo.info

Romantyczne wyznanie małżonków w disco polo! Łzy same lecą!


Data Publikacji: 17 Luty 2020  18:00
Źródło zdjęć: facebook.com/MIRAGEfanpage/

Niekiedy w najbardziej udanych związkach, nawet takich jak z bajki bywają tzw. ciche dni

Romantyczne wyznanie małżonków w disco polo! Łzy same lecą!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Etna pokazała luksusowy dom! Tak mieszka gwiazda disco polo
  2. Massive & THR!LL zaskoczyli wszystkich! „Czarne Konie 2025” to muzyczna petarda
  3. Czy w nowym „Must Be The Music” pojawią się gwiazdy disco polo? Nagrania właśnie wystartowały!
Reklama

Walentynki co raz bliżej, więc artyści ze świata disco polo aktywnie udostępniają premiery swoich romantycznych nowości na ten wyjątkowy dzień. Wiadomo, że miłość należy okazywać sobie codziennie, a nie tylko od święta.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Pan Krewka prezentuje nowy singiel „Różowa sukienka” – romantyczna opowieść o miłości

Można uznać, że święto zakochanych – Walentynki są świętem komercyjnym, ale mimo wszystko miło jest dostać walentynkę od swojej drugiej połówki, w której oczach widzimy czasem cały swój świat. Mirage & Yoko postanowili sprowadzić fanów jednak bliżej ziemi. W końcu nie zawsze jest kolorowo.

Niekiedy w najbardziej udanych związkach, jak z bajki bywają tzw. ciche dni. Formacja nagrała teledysk do swojej najnowszej produkcji, która została zatytułowana „Wiele mi wybaczaj”. Patrząc na dzisiejszą modę, młodzi ludzie, ale i nie tylko – nie potrafią powiedzieć wbrew pozorom najprostszego słowa ‘przepraszam’.

Ludziom nie chce się walczyć o związki, bo łatwiej jest tę relację zakończyć, gdy pojawia się sztorm. Piosenka od Mirage & Yoko, być może wzbudzi uczucie refleksji i nakłoni ludzi, żeby potrafili przebaczać i przepraszać.

Utwór ma potencjał, żeby przerodzić się w hymn miłosny dla zakochanych, u których nad związkiem pojawiły się gorsze dni. Jak wam się podoba taka propozycja od Mirage & Yoko?

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Pan Krewka prezentuje nowy singiel „Różowa sukienka” – romantyczna opowieść o miłości

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 17 Luty 2020  18:00
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Polecamy

Znajdź więcej informacji:

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Magdalena Narożna pokazała swój dom na wsi. Tak mieszka gwiazda disco polo z zespołu Piękni i Młodzi
  2. 2,5 miliony odtworzeń w kilka dni! Andre stworzył hit „Tak Blisko Kochanie”, który podbił listy disco polo
  3. Red Queen z nową wokalistką i z kolejną premierą utworu „Zabiorę Cię”. Mamy przedpremierę
  4. Brylant prezentuje nowość „Lubi to” taneczny i klubowy banger z potencjałem na przebój
  5. Bartosz Jagielski prezentuje nową wersję hitu „Zimna Wódeczka 2.0” – imprezowy klasyk
  6. Tłumy na stacji Skolima w Czeremsze! Kierowcy ustawiali się w gigantycznej kolejce jak za dawnych lat
  7. Skynova pokazuje swoje drapieżne oblicze tak wygląda gwiazda disco polo w czarnej kreacji
  8. Aż trudno uwierzyć gdzie Pudzian Band nagrał „Ma w sobie to coś”. Te ujęcia zaskoczą wielu
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły