Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-17T18:00:00+01:00 Romantyczne wyznanie małżonków w disco polo! Łzy same lecą! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/romantyczne-wyznanie-od-mirage-yoko-lzy-same-leca-1581513455.jpg
Reklama

Romantyczne wyznanie małżonków w disco polo! Łzy same lecą!

Redakcja , 17 Luty 2020  18:00
Romantyczne wyznanie małżonków w disco polo! Łzy same lecą!
Źródło zdjęć: facebook.com/MIRAGEfanpage/
Reklama

Niekiedy w najbardziej udanych związkach, nawet takich jak z bajki bywają tzw. ciche dni

Reklama

Walentynki co raz bliżej, więc artyści ze świata disco polo aktywnie udostępniają premiery swoich romantycznych nowości na ten wyjątkowy dzień. Wiadomo, że miłość należy okazywać sobie codziennie, a nie tylko od święta.

Zobacz również: Młoda gwiazda disco polo z odważnym dekoltem. Piersi wokalistki 'biją' po oczach fanów.

Można uznać, że święto zakochanych – Walentynki są świętem komercyjnym, ale mimo wszystko miło jest dostać walentynkę od swojej drugiej połówki, w której oczach widzimy czasem cały swój świat. Mirage & Yoko postanowili sprowadzić fanów jednak bliżej ziemi. W końcu nie zawsze jest kolorowo.

Niekiedy w najbardziej udanych związkach, jak z bajki bywają tzw. ciche dni. Formacja nagrała teledysk do swojej najnowszej produkcji, która została zatytułowana „Wiele mi wybaczaj”. Patrząc na dzisiejszą modę, młodzi ludzie, ale i nie tylko – nie potrafią powiedzieć wbrew pozorom najprostszego słowa ‘przepraszam’.

Ludziom nie chce się walczyć o związki, bo łatwiej jest tę relację zakończyć, gdy pojawia się sztorm. Piosenka od Mirage & Yoko, być może wzbudzi uczucie refleksji i nakłoni ludzi, żeby potrafili przebaczać i przepraszać.

Utwór ma potencjał, żeby przerodzić się w hymn miłosny dla zakochanych, u których nad związkiem pojawiły się gorsze dni. Jak wam się podoba taka propozycja od Mirage & Yoko?

Zobacz również: Młoda gwiazda disco polo z odważnym dekoltem. Piersi wokalistki 'biją' po oczach fanów.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Grupa Daj To Głośniej szturmem podbije rynek disco polo! Gorąca premiera pt. 'Jeszcze raz' już dostępna!
  2. Gwiazdeczka disco polo zapomniała się ubrać?! Zobaczcie ponętne ciało zjawiskowej artystki!
  3. Wokalistka disco polo przeżywała dramat?! Nie jadła, nie spała - teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek!
  4. Córka gwiazdora disco polo zdradziła, że rodzice spodziewają się dziecka! Wokalista wraz z żoną nie kryje wielkiego szczęścia!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej