Reklama
Polecamy


Reklama

Romantyczne wyznanie małżonków w disco polo! Łzy same lecą!

2020-02-17T18:00:00+01:00 Romantyczne wyznanie małżonków w disco polo! Łzy same lecą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/romantyczne-wyznanie-od-mirage-yoko-lzy-same-leca-1581513455.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/MIRAGEfanpage/
Reklama


Ogólna

Niekiedy w najbardziej udanych związkach, nawet takich jak z bajki bywają tzw. ciche dni

Reklama

Walentynki co raz bliżej, więc artyści ze świata disco polo aktywnie udostępniają premiery swoich romantycznych nowości na ten wyjątkowy dzień. Wiadomo, że miłość należy okazywać sobie codziennie, a nie tylko od święta.

Zobacz również: Ukochana Dawida Narożna odkryła skrywany talent! Gwiazdor disco polo pęka z dumy!

Można uznać, że święto zakochanych – Walentynki są świętem komercyjnym, ale mimo wszystko miło jest dostać walentynkę od swojej drugiej połówki, w której oczach widzimy czasem cały swój świat. Mirage & Yoko postanowili sprowadzić fanów jednak bliżej ziemi. W końcu nie zawsze jest kolorowo.

Niekiedy w najbardziej udanych związkach, jak z bajki bywają tzw. ciche dni. Formacja nagrała teledysk do swojej najnowszej produkcji, która została zatytułowana „Wiele mi wybaczaj”. Patrząc na dzisiejszą modę, młodzi ludzie, ale i nie tylko – nie potrafią powiedzieć wbrew pozorom najprostszego słowa ‘przepraszam’.

Ludziom nie chce się walczyć o związki, bo łatwiej jest tę relację zakończyć, gdy pojawia się sztorm. Piosenka od Mirage & Yoko, być może wzbudzi uczucie refleksji i nakłoni ludzi, żeby potrafili przebaczać i przepraszać.

Utwór ma potencjał, żeby przerodzić się w hymn miłosny dla zakochanych, u których nad związkiem pojawiły się gorsze dni. Jak wam się podoba taka propozycja od Mirage & Yoko?

Zobacz również: Ukochana Dawida Narożna odkryła skrywany talent! Gwiazdor disco polo pęka z dumy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  2. Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!
  3. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.