Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-30T13:41:00+02:00 Rodzeństwo Gwiazdowskich (Mig) odważyło się na Hot16challenge! Rapują jak Peja?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/grupa-mig-poszla-na-calosc-czegos-takiego-nikt-sie-niespodziewal-1590578788.jpg
Reklama

Rodzeństwo Gwiazdowskich (Mig) odważyło się na Hot16challenge! Rapują jak Peja?!

Redakcja , 30 Maj 2020  13:41
Rodzeństwo Gwiazdowskich (Mig) odważyło się na Hot16challenge! Rapują jak Peja?!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/ZespolMig
Reklama

"Obniżyć im troche głos i ja tu słyszę styl Peji "- skomentował jeden z internautów utwór wydany przez zespół disco polo, Mig

Reklama

Zabawa w rapowanie wśród gwiazd disco polo trwa w najlepsze. Moda na Hot16challenge dotarła już do największych gwiazd z naszej branży. Artyści, choć od lat zakochani w muzyce tanecznej, to chętnie decydują się na jednorazowy „skok w bok”, do kompletnie innego gatunku.

Zobacz również: Emilka z Daj To Głośniej z cudownymi zdjęciami. Gwiazda disco polo czaruje, a internauci pieją z zachwytu!

Tym razem do zabawy dołączyło najpopularniejsze rodzeństwo z roztańczonego świata. Zespół Mig w komplecie przystąpił do rzuconego im wyzwania. Choć to Marek głównie „nawijał”, to kilka słów padło jednocześnie z ust całej formacji. Tematyka tej produkcji była dość popularna.

Motyw pandemii i wołanie o poprawę sytuacji na świecie i w całej branży. Gwiazdy nawołują do zjednoczenia przeciw wirusowi, co oczywiście pozwoli szybko powrócić do swobodnego wykonywania pracy i ulubionych zajęć sprzed pandemii.

Cały występ również mocno przypadł do gustu fanom zespołu, którzy tłumnie wystawiają swoje opinie pod filmem: „Elegancko”, „Super Wam to wyszło”, "Obniżyć im troche głos i ja tu słyszę styl Peji :D".

Wszystkim, którzy jeszcze nie zdążyli zobaczyć zespołu MiG w hip-hopowym wydaniu, polecamy jak najszybciej nadrobić tę zaległość.

Zobacz również: Uwielbiany wokalista disco polo wziął ślub w tajemnicy? Zdradziła go obrączka podczas Sylwestrowego koncertu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Znany kawałek disco polo zyskał nowe, egzotyczne brzmienie! Czy odświeżona wersja będzie jeszcze większym hitem?
  2. Gwiazdor disco polo po śmierci taty nie chciał kontynuować muzycznej kariery. Do sieci trafiły wzruszające słowa wokalisty!
  3. Gwiazdor disco polo szczerze do bólu o koncertowaniu po alkoholu. Niektórzy mogą być mocno zaskoczeni.
  4. Nowy Girlsband w disco polo! Ponętne wokalistki zdeklasują konkurencje i wzbiją się na szczyt popularności?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej