Reklama
Polecamy


Reklama

Rewelacyjna premiera disco polo od zespołu Milano! "Foczka" to nowy hicior muzyki tanecznej?!

2019-07-28T15:30:00+02:00 Rewelacyjna premiera disco polo od zespołu Milano! "Foczka" to nowy hicior muzyki tanecznej?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/rewelacyjna-premiera-disco-polo-od-zespolu-milano-foczka-to-nowy-hicior-muzyki-tanecznej-1564304937.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Posłuchajcie koniecznie nowości od formacji Milano!

Reklama

Najbardziej zakręcona i zwariowana produkcja z koncertu premier, jeśli chodzi o Ogólnopolski Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie. Grupa Milano przygotowała rewelacyjną propozycję pt. "Foczka", która może oczarować miliony Polaków.

Zobacz również: Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!

Mirek Trzciński po raz kolejny przygotował bardzo ciekawą produkcję, która po raz pierwszy wybrzmiała w Olsztynie. Co ciekawe zespół Milano za niespełna miesiąc wypuści teledysk do piosenki "Foczka"

Końcówka lipca w świecie disco polo to niezliczona ilość premiera od zespołów, którzy postarali się oczarować Polaków swoimi produkcjami.

W przypadku grupy Milano wysoki poziom gwarantuje, że przy klipie mogą pojawić w bardzo szybkim tempie miliony wyświetleń.

Z pewnością fanów disco polo ucieszy fakt, że premiery z Olsztyna są bardzo zróżnicowane. Jednym z takich przykładów jest właśnie produkcja zespołu Milano.

Zobacz również: Gwiazda disco polo szokuje! Artystka pokazała krągłe pośladki. Te zdjęcia zostaną w pamięci na długo!

Koniecznie posłuchajcie jak brzmi nowa propozycja od Mirka i spółki.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!
  2. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  3. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.