Reklama


Reklama

Rewelacyjna premiera disco polo od zespołu Milano! "Foczka" to nowy hicior muzyki tanecznej?!

2019-07-28T15:30:00+02:00 Rewelacyjna premiera disco polo od zespołu Milano! "Foczka" to nowy hicior muzyki tanecznej?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/rewelacyjna-premiera-disco-polo-od-zespolu-milano-foczka-to-nowy-hicior-muzyki-tanecznej-1564304937.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Posłuchajcie koniecznie nowości od formacji Milano!

Reklama

Najbardziej zakręcona i zwariowana produkcja z koncertu premier, jeśli chodzi o Ogólnopolski Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie. Grupa Milano przygotowała rewelacyjną propozycję pt. "Foczka", która może oczarować miliony Polaków.

Zobacz również: Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.

Mirek Trzciński po raz kolejny przygotował bardzo ciekawą produkcję, która po raz pierwszy wybrzmiała w Olsztynie. Co ciekawe zespół Milano za niespełna miesiąc wypuści teledysk do piosenki "Foczka"

Końcówka lipca w świecie disco polo to niezliczona ilość premiera od zespołów, którzy postarali się oczarować Polaków swoimi produkcjami.

W przypadku grupy Milano wysoki poziom gwarantuje, że przy klipie mogą pojawić w bardzo szybkim tempie miliony wyświetleń.

Z pewnością fanów disco polo ucieszy fakt, że premiery z Olsztyna są bardzo zróżnicowane. Jednym z takich przykładów jest właśnie produkcja zespołu Milano.

Zobacz również: Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!

Koniecznie posłuchajcie jak brzmi nowa propozycja od Mirka i spółki.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!
  2. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!
  3. Wokalistka disco polo zdradziła informację o pracy w szkole! Wiemy, co robili uczniowie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.