2016-05-29T15:08:00+02:00 Reflex wygrywa 4 edycję DiscoStar https://disco-polo.info/uploads/news/2016/05/reflex-disco-star.jpg
Reklama

Reflex wygrywa 4 edycję DiscoStar

Redakcja</strong> , 29 Maj 2016  15:08
Reflex wygrywa 4 edycję DiscoStar
Źródło zdjęć:

Zespół Reflex na rynku muzycznym istnieje od ponad 10 lat. Do tej pory grupa specjalizowała się wykonywaniem coverów. Na początku listopada 2015 roku zespół zadebiutował w naszym serwisie utworem „Przez twe czarne oczy”.   W sobotę 28 maja za...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Zespół Reflex na rynku muzycznym istnieje od ponad 10 lat. Do tej pory grupa specjalizowała się wykonywaniem coverów. Na początku listopada 2015 roku zespół zadebiutował w naszym serwisie utworem „Przez twe czarne oczy”.

 

W sobotę 28 maja zakończył się program DiscoStar. Była to już czwarta edycja. Najlepszym zespołem tej edycji został zespół Reflex z Rypina. Charyzmatyczna wokalistka podbiła serce nie tylko jury, ale również widzów.

 

Serdecznie gratulujemy i już teraz czekamy na nowe propozycje.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Piekielnie zdolna wokalistka przypomniała wielki hit disco polo z lat 90-tych! Brawurowe wykonanie podbija już internet!
  2. Wokalista disco polo odniósł się do noworocznych postanowień! Jakie cele wyznaczył sobie artysta?!
  3. Monika Chmielecka i Krystian Wojtkiewicz w NOWOŚCI disco polo! Ta piosenka okaże się hitem 2022?!
  4. Piękni i Młodzi zaskakują nową akcją! Fani wysyłają gwiazdom disco polo wielkie wsparcie!
  5. Popularna wokalistka disco polo rozpoczyna nowy rozdział życia?! Gwiazda przyłapana w studio nagraniowym! Wiemy czym zaskoczy!
  6. Zaskakujące oblicze znanej gwiazdy disco polo! Elwira Matysiak – Casandra nagrała rockowy kawałek z kolegą z branży!
  7. Taneczna premiera Adama Chroli podbija serca fanów! Zdolny muzyk disco polo stworzył hit wszystkich imprez okolicznościowych?!
  8. Zdolny wokalista sięgnął po klasykę gatunku disco polo! Ten utwór ponad 25 lat temu nuciła cała Polska!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA