O Gwiazdach

Randka na dzikiej plaży?! Wokalista disco polo zaskoczył nowym materiałem! Fani: „Ładnie czachę dymi„

Randka na dzikiej plaży?! Wokalista disco polo zaskoczył nowym materiałem! Fani: „Ładnie czachę dymi„
Zgłoś błąd

Do sieci trafił wyjątkowy materiał wokalisty disco polo

Reklama

Kriso, który na swoim koncie ma między innymi przebój "Takich dziewczyn nie ma już" na jesienną pluchę i niepogodę przygotował utwór pt. "Czerwone wino", czyli romantyczną, lekką historię chłopaka, którego oczarowała piękna blondynka. Chciałby spędzić z nią randkę na dzikiej plaży, a może nawet w ciemnym kinie. Gdy dziewczyna spogląda w jego stronę, to chłopak aż cały drży.

{randomNews}

Reklama

KRISO W NOWOŚCI PT. "CZERWONE WINO". POSŁUCHAJ TERAZ!

To kolejna w dorobku propozycja od młodego, utalentowanego wokalistki, o której może być głośno przez długi czas. Nowość zaskakuje klimatem oraz brzmieniem. Świetny tekst okraszony ciekawą aranżacją oraz niesamowicie klimatycznym teledyskiem zaowocują ogromnym sukcesem? 

{reklama1}

Reklama

Singiel "Czerwone wino" to utwór, który od pierwszych chwil uzależnia i ciężko jest go wyrzucić z głowy

- Fajny, przyjemny utworek. Wpada w ucho po jednym odsłuchaniu.

- Mega klimatyczny utwór,

- Mega. Świetna piosenka jak zawsze

- Moje klimaty. Ładnie "czachę dymi", spoko nutka.

{randomNews2}

Reklama

Powyższe opinie świadczą tylko o autentyczności i perfekcjonizmie, z jakim mamy do czynienia. Najnowszy singiel od Kriso to utwór napisany z wielką klasą oraz gracją.

Oglądaj
Zobacz teledysk "KRISO - Czerwone wino"
Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz ranking artykułów
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok