2019-05-02T15:51:00+02:00 Rakieta od młodego wokalisty disco polo! Koniecznie posłuchajcie nowości https://disco-polo.info/uploads/news/2019/04/rakieta-od-mlodego-wokalisty-disco-polo-koniecznie-posluchajcie-nowosci-1556479914.jpg

Rakieta od młodego wokalisty disco polo! Koniecznie posłuchajcie nowości

Redakcja , 02 Maj 2019  15:51
Rakieta od młodego wokalisty disco polo! Koniecznie posłuchajcie nowości
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Przebój od grupy Wiszu doczekał się ognistego remixu w wykonaniu Kandy!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Młody wokalista disco polo z formacji Wiszu, Piotr Wiszowaty zaistniał w świecie disco polo w 2015 roku. Debiutował bardzo romantycznym utworem „Ozdoba na sercu”.

Zobacz również: Zza kulis! Grupa disco polo Weź nie Pytaj postawiła na mocne trunki i śnieżny klimat! Ta premiera podbije rynek muzyczny?!

Tuż po premierze, kawałek spotkał się z licznymi, przychylnymi komentarzami wśród internautów i fanów disco polo. W ostatnim czasie, jego przebojem z 2016 roku zainteresował się Kandy, który postanowił odświeżyć kawałek pod tytułem „Rakieta”. Wokalista, Piotrek Wiszowaty śpiewa w swoim owym utworze, iż panna jest niedostępna i właśnie przy niej chciałby budzić się. Nie bez powodu mówi się, iż panowanie lubią zdobywać, a nie mieć podane wszystko na tacy. Kawałek w oryginale był bardzo energiczny z niezwykłym flow. W odświeżonej wersji za sprawą Kandy, piosenka jest jeszcze bardziej rytmiczna.

Być może już niebawem nowa wersja 2019 podbije klubowe parkiety. W końcu wakacje zbliżają się wielkimi krokami. A sam lider formacji disco polo jest lubiany i znany z różnorodnych kawałków. Rok temu w sieci ukazał się teledysk do piosenki „Słodko do mnie mów”. Niewykluczone, ze na wakacje formacja zaskoczy nas całkowicie czymś nowym.

Jak Wam się podoba jego „Rakieta” w wersji Kandy?

Zobacz również: Romantyczna nowość zespołu Motif podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Do sieci trafiła niezwykła składanka hitów disco polo! To największe przeboje uwielbianego zespołu Non Stop!
  2. Śliczna gwiazda zespołu Top Girls - Kasia pokazała gorące zdjęcia! Uwagę zwracają zgrabne nogi artystki disco polo!
  3. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  4. Uwielbiany zespół disco polo zdradza kulisy swojej premierowej produkcji! W klipie zespołu News wystąpiła popularna modelka i znani Dj-e!
  5. Formacja Soleo w swoim żywiole! Kamil Jaworski zdradził szczegóły pracy nad kolejną nowością!
  6. Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!
  7. Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!
  8. Śliczna gwiazda disco polo przyłapana w salonie urody?! Artystka poddała się popularnemu zabiegowi z którego korzysta m.in. Anna Lewandowska czy Wieniawa

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami