Radosław Liszewski w intymnym wydaniu! Gwiazdor disco polo odsłonił się przed fanami!

Radosław Liszewski w intymnym wydaniu! Gwiazdor disco polo odsłonił się przed fanami!

Trochę trwało, nim muzyka disco polo znów wróciła do łaski i stała się na nowo bardzo popularna

Zobacz też Daria Negra i Eratox prezentują „Jest dobrze”. Zobacz przedpremierę! Kiedy publikacja?

Reklama

Radek Liszewski, który jest liderem i wokalistą grupy Weekend, nagrał nowy kawałek muzyczny, który jest bardzo prywatny w porównaniu do dotychczasowych propozycji muzycznych.

Radek Liszewski w „Tańcu z Gwiazdami”. Lider Weekend pojawi się w programie dziś wieczorem Warto przeczytać: Radek Liszewski w „Tańcu z Gwiazdami”. Lider Weekend pojawi się w programie dziś wieczorem

Reklama

Piosenka została zatytułowana „Remanent”. Można rzec, że artysta poruszył w tym utworze poszczególne etapy swojego życia. Zespół Weekend ma na swoim koncie sporo hitów. Do tych najlepszych bez wątpienia zalicza się między innymi utwory pod tytułem „Jesteś zajebista” , „Karolina” i „Za każdą chwilę z Tobą”. Bezapelacyjnie nie można pominąć piosenki pt. „Ona tańczy dla mnie”. Teledysk do tego utworu ma już ponad 122 miliony wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale zespołu Weekend.

Tak naprawdę nurt disco polo zawdzięcza tej piosence powrót na szczyt wielkiej popularności. Trochę trwało, nim muzyka taneczna znów wróciła do łaski i stała się na nowo bardzo popularna. Tym razem wokalista zespołu Weekend nagrał utwór pt. „Remanent”. Piosenka znacznie wyróżniona się od tych, które fani formacji już doskonale znają.

Reklama

Radek Liszewski od pierwszych sekund wspomina młodzieńcze lata, jak myślał, że może mieć wszystko, a rzeczy niemożliwe - po prostu nie istnieją. Taka propozycja z pewnością może okazać się strzałem w dziesiątkę. W końcu większość młodych ludzi uważa, że do nich należy świat, co jest słuszne, bo przecież każde pokolenie ma własny czas.

Młodzi, jak i starsi na pewno w jakimś sensie utożsamią się z tą propozycją muzyczną od zespołu Weekend pt. „Remanent”. Jak wam się podoba ta piosenka?

Sylwester z Telewizją Republika w Chełmie 2025 z gwiazdami disco polo. Wiemy kto wystąpi! Zobacz również: Sylwester z Telewizją Republika w Chełmie 2025 z gwiazdami disco polo. Wiemy kto wystąpi!

Zobacz
Oceń artykuł
Bądź pierwszy!
Wyniki głosowania 1 głosów
Duety w disco polo – hit czy już przesyt?
Hit
0 głosów 0%
Jeszcze działa
0 głosów 0%
1. Za dużo tego
1 głosów 100%
Znudziło się
0 głosów 0%
Łącznie głosów: 1
Data publikacji:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Weekend
Weekend

Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje.

Wszystko o Weekend

Weekend - artykuły i teledyski

Najnowsze wiadomości, plotki i materiały video
Weekend - artykuły i teledyski

Najpopularniejsze o Weekend

Najczęściej czytane artykuły

Polecamy