Reklama


Reklama

Radosław Liszewski gościem honorowym popularnej akcji! Gwiazdor disco polo wyruszy motorem w świat?!

2020-07-25T09:50:00+02:00 Radosław Liszewski gościem honorowym popularnej akcji! Gwiazdor disco polo wyruszy motorem w świat?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/wyruszy-motorem-dla-stasia-1595246968.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/radek.liszewski
Reklama


Ogólna

Radosław Liszewski, gość honorowy tej akcji Nie ukrywa, że spodziewał się zaproszenia na imprezę.

Reklama

Sąsiedzi znają jego miłość do jednośladów. Teraz wykorzysta ją w szczytnym celu…

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!

Już wkrótce Moto Sny Team oraz Rysie Sejny zaproszą fanów motoryzacji na specjalny zlot. – 5 lipca spotykamy się na dworcu PKS w Sejnach, by zebrać fundusze na leczenie małego Stasia Litwiniuka. Chłopiec walczy z rakiem – mówi „Na żywo” Radosław Liszewski, gość honorowy tej akcji. Nie ukrywa, że spodziewał się zaproszenia na imprezę. – Wszyscy moi sąsiedzi dobrze wiedzą, że motocyklem jeżdżę od zawsze.

Gdyby policzyć, to miałem już ich około dziesięciu – wylicza lider grupy Weekend, dodając, że prawo jazdy na jednoślad zrobił wcześniej niż na samochód. –To jest świetny sposób przemieszczania się. Gdy zacząłem umawiać się z Dorotką, przyjeżdżałem po nią motorem, i wiem, że ogromnie jej się to podobało – podkreśla artysta. Z czasem, po ślubie, gdy rodzina się powiększyła, para zamieniła motocykl na wygodne auto. Ale o motorze nigdy nie zapomnieli.

– Do dzisiaj chętnie robimy sobie wypady moim kawasaki – wyjaśnia. Radek cieszy się, że tym razem wyprowadzi maszynę z garażu nie tylko dla przyjemności. – To ważne, by pomagać innym. Jeśli mogę coś zrobić dla chłopca z Sejn, to z pewnością nie odmówię – mówi nam piosenkarz.

Zobacz również: Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  2. Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  3. Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.