Reklama
Polecamy


Reklama

Radek Liszewski sprzedaje Corvette?

2016-03-03T15:30:56+01:00 Radek Liszewski sprzedaje Corvette? https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/03/liszewski.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Wiele wskazuje na to, że jej lider i wokalista Radek Liszewski chce pozbyć się jednego ze swoich samochodów. A jest to nie byle jaki samochód!   Na sprzedaż wystawiony został Chevrolet Corvette c6, z charakterystyczną rejestracją B7 Radek. Ce...

Reklama

Wiele wskazuje na to, że jej lider i wokalista Radek Liszewski chce pozbyć się jednego ze swoich samochodów. A jest to nie byle jaki samochód!

 

Na sprzedaż wystawiony został Chevrolet Corvette c6, z charakterystyczną rejestracją B7 Radek. Cena za jaką wystawiony został samochód nie jest mała, bowiem wynosi 150 tysięcy złotych.

 

Może wśród fanów Weekendu znajdzie się chętny na pozyskanie Corvette? Satysfakcja powinna być ogromna.

 

Ogłoszenie: Chevrolet Corvette

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!
  2. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  3. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.