Reklama
Polecamy


Reklama

Radek Liszewski jurorem w programie „Mali giganci” ?

2014-12-18T02:16:12+01:00 Radek Liszewski jurorem w programie „Mali giganci” ? https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

Program „Mali giganci” na antenie TVN-u to nowa pozycja tej telewizji. Do programu „Mali giganci” rodzice mogą zgłaszać swoje utalentowane pociechy, które śpiewają, tańczą lub mają inne sceniczne umiejętności. TVN oficjalni...

Reklama

Program „Mali giganci” na antenie TVN-u to nowa pozycja tej telewizji. Do programu „Mali giganci” rodzice mogą zgłaszać swoje utalentowane pociechy, które śpiewają, tańczą lub mają inne sceniczne umiejętności. TVN oficjalnie podał, że pierwszym jurorem będzie Kuba Wojewódzki, drugim jurorem według doniesień Super Expressu ma być Radek Liszewski, wokalista zespołu Weekend. Radek podobno miał zrezygnować z występów w „Tańcu z Gwiazdami” na rzecz bycia jurorem. Dla Liszewskiego to będzie kolejna przygoda w której będzie oceniał występy na scenie. Wcześniej w tej samej roli mogliśmy go zobaczy w programie DiscoStar.

 

Czy rzeczywiście Radek będzie jurorem, okaże się już niedługo. Na tę chwilę zostawiamy Was z teledyskiem od grupy Weekend.

Weekend – Zostań na noc

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  2. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.