2018-03-01T18:50:00+01:00 Publiczność oczarowana! Walentynki Disco Polo w Opolu 2019 zapowiedziane! Pierwsza edycja Walentynek w rytmie disco polo okazały się sukcesem. Organizatorzy potwierdzają drugą edycję! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/03/publicznosc-oczarowana-walentynki-disco-polo-w-opolu-2019-zapowiedziane-1519926219.jpg Disco-Polo.info

Publiczność oczarowana! Walentynki Disco Polo w Opolu 2019 zapowiedziane!


Autor: Goliat, 01 Marzec 2018  18:50
Źródło zdjęć: materiały własne

Pierwsza edycja Walentynek w rytmie disco polo okazały się sukcesem. Organizatorzy potwierdzają drugą edycję!

Publiczność oczarowana! Walentynki Disco Polo w Opolu 2019 zapowiedziane!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. „Niby jestem sama” to nowy hit od MIG – czy ta wakacyjna nowość podbije parkiety w 2025 roku?
  2. Gorąca premiera: Czy „Dziś Ci dam” od FolkShow Justyny Lubas zostanie przebojem lata?
  3. Bayer Full i Sławomir Świerzyński na ustach całej Polski! Zagrał dla Rydzyka! Zobaczcie VIDEO i te podziękowania!
Reklama

16 lutego 2019 roku spotkamy się ponownie w Opolu, aby pobawić się w rytm największych przebojów disco polo. Organizatorzy po sukcesie pierwszej edycji, na której obecna była nasza redakcja poinformowali oficjalnie o planach związanych z drugą edycją. 

Na tę chwilę nie wiadomo jacy artyści ponownie zawitają do Opola, ale jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć będą to gwiazdy największego formatu.

Zobaczcie co działo się w tym roku.

17 lutego 2018 roku odbyła impreza o nazwie "Walentynki Disco Polo - Opole 2018". To było niezapomniane widowisko, w którym królowała muzyka disco polo Na scenei zameldowały się takie zespoły jak: AFTER PARTY, BOYS, PLAYBOYS, ERATOX, JORRGUS, NASTJA, LUKA ROSI.

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Skolim na czele zestawienia Spotify. Kto jeszcze znalazł się w TOP 10 czerwca?
  2. „Od zera do setki” od XOXO to coś więcej niż letni hit! To prawdziwy sztos!
  3. „Hymn kierowców” od Iness z udziałem fanów? Zagraj w teledysku gwiazdy disco polo!
  4. Na Grubo „Zatraceni” to nowy przebój disco polo – letni singiel robi furorę w sieci
  5. Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie z rodzinnego spaceru z żoną i synem. Internauci nie kryją wzruszenia
  6. Kinga Molga z premierą „Samotna” – emocjonalny utwór, który chwyta za serce
  7. Nowa wersja ”Za Twe oczy zielone”! Klasyk Boys w świeżej aranżacji – Marcin Miller nie przestaje zaskakiwać
  8. „Hej tam za górą” od Iwony Cichoń to folkowe disco polo z duszą – takiej energii brakowało na scenie!
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły