Reklama


Reklama

Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc!

2020-10-11T20:25:00+02:00 Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/niesmaczne-zachowanie-wobec-gwiazdy-disco-polo-angelika-zmijewska-ofiara-pseudofana-1602077514.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama


Życie gwiazd

Ktoś podszywa się pod wokalistkę i proponuje tzw. „nudeski” gwiazdy, czyli nagie zdjęcie za 7 złotych

Reklama

Gwiazdy disco polo, zawdzięczają wiele swojej ogromnej sławie. Uznanie fanów, czy mnóstwo koncertów, to tylko niektóre z nagród, za wielką popularność.

Zobacz również: Cudowne chwile w życiu wokalisty disco polo! Artysta otrzymał wzruszający prezent!

Celebryckie życie, to nie jest jednak sama słodycz. Artyści czasem muszą przełknąć gorzką pigułkę, podaną przez „fanów”. Dokładnie przekonała się o tym Angelika Żmijewska z zespołu Top Girls. Gwiazda opublikowała dwa zdjęcia, które mogą porządnie wstrząsnąć osobami, które przestrzegają podstawowych zasad przyzwoitości.

Okazuje się, że ktoś podszywa się pod wokalistkę i proponuje tzw. „nudeski” gwiazdy, czyli nagie zdjęcie za 7 złotych!! Zdjęcia, które nigdy nie powstały!

„Chcesz nudeska? Zapraszam priv. 7 złotych zdjęcie misie.”, napisała osoba w ogłoszeniu, które woła o pomstę do nieba. Angelika wstępnie, żartobliwie skomentowała sytuację: „...obrazili mnie z tak niską ceną”, prosząc później fanów o zgłaszanie podobnych sytuacji. To jednak nie koniec.

Okazuje się, że artystka otrzymała także propozycję współpracy od „pseudomanagera”, który prawdopodobnie proponuje 5000 złotych i współpracę, na co wskazuje screen rozmowy udostępniony przez piosenkarkę. Jak widać, sława czasem smakuje zwyczajnie źle. Niestosowne, a nawet obrzydliwe zachowania, z jakimi mierzą się najsławniejsi, nie są do pozazdroszczenia.

Apelujemy byście reagowali i piętnowali podobne, karygodne postępowanie.

Zobacz również: Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca i szokująca metamorfoza artystki disco polo! Gwiazda zmieniła się nie do poznania!
  2. Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!
  3. Gwiazdor disco polo pracoholikiem?! Artysta nie ma czasu na wakacje!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.