2021-06-30T20:56:00+02:00 Prześwitująca kreacja ślicznej gwiazdy disco polo! To co pokazała, rozpaliło internet! https://disco-polo.info/uploads/news/sliczna-gwiazda-disco-polo-w-przeswitujacej-kreacji-pokazala-za-duzojpg.jpg

Prześwitująca kreacja ślicznej gwiazdy disco polo! To co pokazała, rozpaliło internet!

Redakcja , 30 Czerwiec 2021  20:56
Prześwitująca kreacja ślicznej gwiazdy disco polo! To co pokazała, rozpaliło internet!
Źródło zdjęć: instagram.com/yokomirage/

Gwiazda disco polo zapozowała w prześwitującej kreacji, spod której zalotnie wyłoniło się bikini, podkreślające jej idealnie zgrabne ciało


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Piękna wokalistka disco polo udostępniła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które rozpaliło internet do granic możliwości!

Zobacz również: Legendarna formacja Milano w TVP! Ten występ oglądała cała Polska! Zobaczcie VIDEO

JEDNA Z NAJPIĘKNIEJSZYCH WOKALISTEK DISCO POLO

Widok ulubionej artystki disco polo w seksownym wydaniu to marzenie niejednego fana! Wystarczy tylko regularnie odwiedzać profile społecznościowe swoich idolek, by marzenia przerodziły się w rzeczywistość!

Marta Konopla bez wątpienia jest jedną z najpiękniejszych wokalistek disco polo. Artystka, którą fani znają z duetu Mirage&Yoko zachwyca nie tylko swoim talentem muzycznym, ale także niezwykłą urodą wobec której nie sposób przejść obojętnie!

Reklama

IDEALNIE ZGRABNE CIAŁO WOKALISTKI DISCO POLO

Marta udostępniła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które rozpaliło internet do granic możliwości! Gwiazda disco polo zapozowała w prześwitującej kreacji, spod której zalotnie wyłoniło się bikini, podkreślające jej idealnie zgrabne ciało! 

Wokalistka disco polo jest urodzoną modelką. Widać, że pozowanie to jej żywioł! Wielbiciele Yoko mogliby podziwiać ją całymi godzinami, a i tak byłoby im wciąż mało! W końcu tak zgrabnych nóg nie widuje się codziennie!

Yoko może poszczycić się niezwykle szczupłą figurą, dlatego każda fotka, którą artystka umieszcza w sieci wzbudza zazdrość wielu konkurentek! Niejedna z nich chciałaby wyglądać tak jak Marta!

Zobacz również: Znani artyści odświeżyli swój wielki przebój disco polo! Fani komentują - 'To prawdziwy Sztos'!

Reklama
Plik Yoko---Marta---Bikini-1.jpg
Plik Yoko---Marta---Bikini-4.jpg
Plik Yoko---Marta---Bikini-3.jpg
Plik Yoko---Marta---Bikini-2.jpg
Reklama

MIRAGE & YOKO - Chcę byś była obok

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: MIRAGE & YOKO - Chcę byś była obok
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Znani artyści odświeżyli swój wielki przebój disco polo! Fani komentują - 'To prawdziwy Sztos'!
  2. Miażdżą wszystkich! Takiego początku roku DiscoBoys nie mogli sobie wymarzyć! Na ich koncie OGROMNA sumka! 'Zarąbista blondi' to prawdziwy sztos
  3. Urocza wokalistka disco polo pokazała psa. Uwagę zwraca jej odsłonięty duży dekolt! Widok zwala z nóg!
  4. Gorąca i nietypowa premiera od Mirage i Yoko w doskonałej jakości na YouTube 'Jednym słowem cudeńko' fani zachwyceni!
  5. Magdalena Narożna młodnieje w oczach?! Gwiazda disco polo znów skorzystała z zabiegów, które poprawiły jej wygląd i samopoczucie! Jak TERAZ wygląda?!
  6. Zdolny wokalista sięgnął po klasykę gatunku disco polo! Ten utwór ponad 25 lat temu nuciła cała Polska!
  7. Nowe wcielenie znanego gwiazdora disco polo! Karol Zawrotniak Defis zaskoczył wszystkich wyjątkową stylizacją!
  8. Rewelacyjny debiut zespołu Abi Power z utworem 'Zrobimy dym' już w sieci! To nowy hit disco polo?

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami