2021-07-21T07:26:00+02:00 Prześliczna gwiazdeczka disco polo odsłoniła swoje cudowne i ponętne nogi! Artystka wygląda obłędnie! https://disco-polo.info/uploads/news/sliczna-gwiazda-disco-polo-odslonila-zgrabne-nogi-to-naprawde-czarujacy-widokjpg.jpg

Prześliczna gwiazdeczka disco polo odsłoniła swoje cudowne i ponętne nogi! Artystka wygląda obłędnie!

Redakcja , 21 Lipiec 2021  07:26

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Prześliczna gwiazdeczka disco polo odsłoniła swoje cudowne i ponętne nogi! Artystka wygląda obłędnie!
Źródło zdjęć: instagram.com/agnesmile_9/
Reklama

Gwiazda disco polo wrzuciła do sieci fotkę, na której zapozowała w eleganckiej sukience, której spore rozcięcie odsłoniło zgrabne nogi

Reklama

Artystka disco polo wrzuciła do sieci fotkę, na której zapozowała w sukience z ogromnym rozcięciem!

Zobacz również: To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!

Gwiazdy disco polo każdego dnia zachwycają swoich fanów, którzy regularnie odwiedzają ich media społecznościowe. Na widok gorących zdjęć, które publikują artystki, niejednemu sympatykowi z wrażenia odejmuje mowę!

Reklama

GORĄCE ZDJĘCUE TANCERKI DISCO POLO

Agnieszka Chrzanowska to śliczna tancerka disco polo, która występuje w popularnej formacji Dance Progress Group. Dziewczyny swoje umiejętności prezentowały na największych festiwalach muzycznych w Polsce. Często można je także oglądać na wielu mniejszych scenach, gdzie swoim tańcem uświetniają koncerty takich zespołów jak: Power Boy, Extazy, Iness, czy News.

Agnieszka jest właścicielką niezwykłej urody, wobec której nie sposób przejść obojętnie. Artystka disco polo regularnie publikuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia, które przyprawiają jej miłośników o pozytywny zawrót głowy.

Reklama

Gwiazda disco polo wrzuciła do sieci fotkę, na której zapozowała w eleganckiej sukience, której spore rozcięcie odsłoniło zgrabne nogi! Ten gorący kadr pozostanie na długo w pamięci jej fanów!

Sympatykom Agnieszki przypominamy, że artystka disco polo wystąpiła ostatnio w teledysku Marcina Kłosowskiego “Dziękuję, że jesteś”. Aga swoją urodą sprawiła, że od klipu nie sposób oderwać wzroku!

Zobacz również: Największe hity zespołu Extazy w pigułce! Do sieci trafiła niezwykła składanka disco polo!

Reklama
Plik Agnieszka---nogi-1.jpg
Plik Agnieszka---nogi-5.jpg
Plik Agnieszka---nogi-4.jpg
Plik Agnieszka---nogi-3.jpg
Plik Agnieszka---nogi-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Kowerowisko - Twoje Czarne Oczy
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  2. Najgorętsza Mamuśka w disco polo cała w czerwieni! Gwiazda zachwyca kuszącą stylizacją!
  3. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  4. Szokująca metamorfoza popularnego gwiazdora disco polo! Artysta stracił włosy?! Wygląda jak znany AKTOR!
  5. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  6. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  7. Co dalej?! Grupa disco polo Daj To Głośniej dziękuje fanom! Artyści mają nowe plany!
  8. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami