Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-03-13T15:33:00+01:00 Przepiękna premiera od zespołu Enjoy! To nowy hit muzyki disco polo?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/przepiekna-premiera-od-zespolu-enjoy-to-nowy-hit-muzyki-disco-polo-1552482181.jpg

Przepiękna premiera od zespołu Enjoy! To nowy hit muzyki disco polo?!

Redakcja , 13 Marzec 2019  15:33
Reklama
Przepiękna premiera od zespołu Enjoy! To nowy hit muzyki disco polo?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Jak wam się podobają takie miłosne klimaty od formacji Enjoy?

Reklama

Po niemałej przerwie zespół po raz kolejny postawił poprzeczkę o stopień wyżej. Tym razem propozycja pod tytułem 1000 mil- zwali z nóg najbardziej niedostępną zołzę i twardziela, którzy mają się ku sobie jak nasi kochankowie z grupy Enjoy!

Zobacz również: Premiera najnowszego kawałka formacji Jorrgus podbije listy przebojów?! Artysta jak zwykle postawił na jakość!

Członkowie formacji Enjoy są jedną z najgorętszych par w branży disco polo. Tym razem członkowie zespołu postawili na szczere wyznanie miłości. Mówi się, że nie powinno się łączyć życia prywatnego z zawodowym, bo to nie wróży nic dobrego. Jak widać istnieją oderwane wyjątki od reguł. Idealnym przykładem jest piękna Paula o anielskim głosie i jej życiowy wybranek- Jarek, o bardzo charakterystycznej barwie głosu. Ich głosy są mieszanką wybuchową, a zarazem czymś od czego ciężko jest oderwać słuch. Pod koniec ubiegłego roku nagrali piosenkę zatytułowaną "Zakochałem się". 

W kilka miesięcy teledysk do utworu obejrzało już blisko 3 milionów fanów disco. Tym razem postawili na jeszcze szczersze i piękniejsze słowa. Śmiało można powiedzieć, że ich propozycja jest tanecznym psalmem miłosnym. Być może okaże się być strzałem w dziesiątkę, czego oczywiście życzymy.

Jak wam się podobają takie miłosne klimaty od formacji Enjoy?

Zobacz również: Gwiazdy disco polo w piękny sposób żegnają Krzysztofa Krawczyka – legendę polskiej sceny muzycznej!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!
  2. Nowa wersja uwielbianego kawałka disco polo już dostępna w sieci! 'Góraleczka' to nowy HIT?!
  3. Gwiazdor disco polo oburzony! Zarzuca polskim celebrytom zakłamanie i dwulicowość!
  4. Teresa Werner w żałobie! Gwiazda przekazała druzgocącą wiadomość!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej