Reklama


Reklama

Przepiękna Artystka disco polo zachwyca w niesamowitej urodzinowej sesji zdjęciowej! Co za nogi!

2020-10-01T07:20:00+02:00 Przepiękna Artystka disco polo zachwyca w niesamowitej urodzinowej sesji zdjęciowej! Co za nogi! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/przepiekna-artystka-w-niesamowitej-urodzinowej-sesji-zdjeciowej-1601237810.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/agnesmile_9/
Reklama


Życie gwiazd

Artystka uczciła swoje święto niezwykłą sesją! Wygląda obłędnie

Reklama

W świecie disco polo kobiety zajmują szczególne miejsce. To dzięki nim branża jest niesamowicie piękna i zachwycająca. Kolejna Artystka udowadnia, że czas dla niej stanął w miejscu, a wiek jest tylko liczbą!

Zobacz również: Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!

Agnieszka Chrzanowska, znana i uwielbiana tancerka, choreografka oraz modelka, świętowała swoje urodziny. Nie zdradziła które, lecz to nie ma żadnego znaczenia. Artystka wygląda bardzo młodo, a wiek gra tylko na jej korzyść. W tym wyjątkowym dla niej dniu nie zabrakło kwiatów, najlepszych życzeń, oraz wyjątkowej sesji zdjęciowej.

Agnieszka zapozowała na tle miejskiego krajobrazu i przyznać musimy, że to miejsce nigdy jeszcze nie wyglądało tak dobrze! Artystka jest nieziemsko piękną kobietą, co widać na każdym jej zdjęciu. W oryginalnej kreacji i z gwiazdami w rękach wygląda jak milion dolarów.

Cały fokus ze zdjęcia kradną nogi Agnieszki oraz boski uśmiech, który niejednemu mężczyźnie będzie śnił się po nocach. Sesja jest niezaprzeczalnie świetną pamiątką z tego wyjątkowego dnia i przekonani jesteśmy, że nawet na kilkanaście lat Artystka będzie wyglądać równie zniewalająco, co dziś.

Zobacz również: Nowy energetyzujący przebój od Sławomira! Gwiazdor Rock Polo wzbije się z tą premierą na sam szczyt?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!
  2. To będzie niezapomniany koniec roku! Tylko u nas, zapowiedź gorącej premiery Jorrgusa!
  3. Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.