2023-07-27T11:28:00+02:00 Przemiana Justyny Lubas. Gwiazda disco polo nie do poznania! Już nie jest blondynką Justyna Lubas - gwiazda disco polo, wokalistka zespołu Top Girls. Przemiana i nowy wizerunek! Pasja do muzyki jako sens życia. Inspirująca historia https://disco-polo.info/uploads/news/przemiana-justyny-lubas-gwiazda-disco-polo-nie-do-poznaniajpg.jpg Disco-Polo.info

Przemiana Justyny Lubas. Gwiazda disco polo nie do poznania! Już nie jest blondynką


Justyna Lubas - gwiazda disco polo, wokalistka zespołu Top Girls. Przemiana i nowy wizerunek! Pasja do muzyki jako sens życia. Inspirująca historia

Autor: Adam Begier, 27 Lipiec 2023  11:28
Źródło zdjęć: instagram.com/justynalubas_official/
Przemiana Justyny Lubas. Gwiazda disco polo nie do poznania! Już nie jest blondynką
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wokalistki Top Girls to najpiękniejszy girls band w disco polo? Zobaczcie te zmysłowe i ponętne dekolty!
 2. Polsat Hit Festiwal 2024 już 24 i 25 maja w Sopocie! Kto wystąpi? Na scenie m.in. Skolim!
 3. "Sama Wybrałam" Eli Kliś w nowej klubowej odsłonie!
Reklama

  Wczoraj doszło do nieziemskiej przemiany u jednej z gwiazd muzyki disco polo - Justyny Lubas, wokalistki zespołu Top Girls. To już nie ta sama osoba, którą wszyscy znali i kochali! Od dłuższego czasu artystka zdecydowała się na metamorfozę swojego wyglądu, a wszystko to za sprawą babihairroom, która odpowiedzialna była za spektakularne zmiany.

  Zmiana na życzenie J​ustyny Lubas

  Justyna przez ponad dwie miesiące zastanawiała się nad przemianą i w końcu podjęła odważną decyzję. Przez ten czas zawracała głowę stylistkom odnośnie tego, jak chciałaby wyglądać. Ostatecznie udało jej się przekonać do swojego pomysłu Basię, która towarzyszyła jej przez wiele lat. Choć znają się już od dawna, dopiero teraz Justyna zdecydowała się na pomoc przy ratowaniu swoich włosów, czego żałuje, że nie zrobiła wcześniej.

  Nowy wizerunek gwiazdy disco polo

  Justyna postanowiła całkowicie odmienić swój wygląd. Od dawna znana z charakterystycznej fryzury i stylu, teraz zaskakuje wszystkich czymś zupełnie innym. Zdjęcia i nagranie dokumentujące całą przemianę pokazują artystkę w zupełnie nowym świetle. Efekt jest oszałamiający!

  Terenem działalności Justyny jest wieś Baryczka koło Rzeszowa, skąd pochodzi artystka. Od samego początku istnienia zespołu Top Girls, Justyna jest jego filarem, a jej silny głos i charyzma przyczyniły się do wielu sukcesów grupy.

  Muzyka jako sens życia

  Justyna Lubas wzięła udział w talent show "Disco Star" w 2015 roku, co stało się punktem zwrotnym w jej karierze muzycznej. Od tamtej chwili Justyna wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że muzyka jest dla niej sensem życia. Bez wątpienia, jej pasja do tworzenia i śpiewania jest zaraźliwa, a każdy występ Top Girls to prawdziwa uczta dla fanów muzyki disco polo.

  Pomimo, że teraz sławna jako wokalistka, Justyna Lubas czasem zastanawia się, co by było, gdyby nie podążyła za marzeniami muzycznymi. W swoich wypowiedziach przyznaje, że gdyby nie została piosenkarką, być może byłaby "chałturnikiem". Na szczęście dla nas, wybrała inny kierunek, którym podąża z pasją i zaangażowaniem.

  Justyna Lubas udowadnia, że zmiana może przynieść spektakularne efekty i otworzyć nowe drzwi w życiu. Jej metamorfoza jest inspiracją dla wielu, by śmiało dążyć do realizacji swoich marzeń i celów. Trzeba przyznać, że gwiazda disco polo jest nie tylko utalentowaną wokalistką, ale także odważną i nowoczesną kobietą, gotową na zmiany. Wszyscy czekamy na więcej utalentowanych artystów, którzy jak Justyna, potrafią zaskoczyć świat swoją pasją i zaangażowaniem!

  Reklama

  TOP GIRLS – To nie tak miało być

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowy Album Andre: "Miłość Bóg nam dał" już dostępny!
  2. Kłodawska Majówka 2024: Łobuzy i Stachursky rozkręcą niezapomniane wydarzenie!
  3. Capella wprowadza rockową nutę do disco polo - "Gdzie Ty byłaś" podbije serca!
  4. Sławomir gwiazdą na Roztańczony PGE Narodowy 2024!
  5. Żona Dawida Narożnego SZOKUJE na Instagramie! Wygląda jak TRUSKAWKOWA Królowa?! Fani komentują
  6. SZOK! Książe Latino Matt Palmer wziął fikcyjny ślub! W sprawę zamieszane są TOPowe gwiazdy polskiej sceny! Oto szczegóły!
  7. Dni Ćmielowa 2024: Gwiazdy disco polo Topky i Extazy rozgrzeją publiczność w wielkim stylu
  8. Konkurencja się wścieknie?! Matt Palmer wydał nową wersję HITU Sumptuastic "Będe Twym Aniołem"! Podbije tym listy przebojów?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie