2014-06-09T21:00:00+02:00 Przełącz się na DiscoParty.pl vol.4 Wydawnictwo FOLK, oraz grupa portali pod marką @DiscoiPolo (disco-polo.info, discoparty.pl, discoclipy.com), oraz PN Media. Proponują współpracę wszystkich zespołom z gatunku https://disco-polo.info/uploads/news/2014/06/30419154383816256511.png

Przełącz się na DiscoParty.pl vol.4

Autor: Adam Begier , 09 Czerwiec 2014  21:00
Przełącz się na DiscoParty.pl vol.4
Źródło zdjęć:

Wydawnictwo FOLK, oraz grupa portali pod marką @DiscoiPolo (disco-polo.info, discoparty.pl, discoclipy.com), oraz PN Media. Proponują współpracę wszystkich zespołom z gatunku disco polo.   Pomysł polega na wydaniu już czwartej części naszej s...Reklama

Wydawnictwo FOLK, oraz grupa portali pod marką @DiscoiPolo (disco-polo.info, discoparty.pl, discoclipy.com), oraz PN Media. Proponują współpracę wszystkich zespołom z gatunku disco polo.

 

Pomysł polega na wydaniu już czwartej części naszej składanki „Przełącz się na DiscoParty.pl vol.4”, gdzie zostaną umieszczone utwory, które zostaną zaproponowane przez zespoły oraz fanów.

Projekt jest dość innowacyjnym pomysłem z tego względu, że stworzenie składanki na dzień dzisiejszy wygląda tak, że to „my” wybieramy utwory które znajdą się na płycie. Tutaj będzie zupełnie inaczej. Chcemy abyście razem z nami stworzyli ową składankę.

Szukamy zespołów, które chcą zaistnieć na rynku disco polo i po raz pierwszy znaleźć się na płycie. Oczywiście nie wykluczamy, że znane zespoły które chciałyby nawiązać z nami współprace, nie zostaną uwzględnione przy tworzeniu albumu.

Każdy znany i mniej znany zespół ma szanse na umieszczenie swojej propozycji na DiscoParty.pl vol.4

 

Swoje propozycję utworów, które będziemy brać pod uwagę przy tworzeniu prosimy o wysłanie na adres discopoloinfo@gmail.com w tytule e-maila „Przełącz się na DiscoParty.pl vol.4”. W e-mailu proszę dołączyć plik w formacie mp3. Dodatkowo prosimy o dodanie tekstu piosenek, oraz imion osób, które są odpowiedzialne za warstwę muzyczną i tekstową.

 

Dodatkowo każdy zespół, który się zgłosi do naszego projektu. Będzie miał możliwość skorzystania z usług firmy PN Media. Pn Media nakręci teledysk do dowolnego utworu o 5 % taniej.

Po raz pierwszy trzy podmioty, proponują tak dużą dawkę promocji.

 

Istotnym faktem jest, iż w przypadku gdy którykolwiek z zespołów będzie uczestniczył w składance, nie musi się zrzekać jakichkolwiek praw.(Wszystkie prawa zostają przy zespole)
Wszelkie umowy, które będą stosowane w przypadku zakwalifikowania się w projekcie, to proste umowy licencyjny.

Czekamy na zgłoszenia.

 

vol.4

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Wow! Zobacz, jak gwiazda disco polo oczarowała fanów swoim głębokim dekoltem!
  2. Znana wokalistka disco polo pokazała powiększone usta! Ostry komentarz fanki „Tak się oszpecić” Nie uwierzycie, co odpowiedziała gwiazda!
  3. Lawina komentarzy! Uwielbiana formacja disco polo Massive zgarnęła właśnie fortunę. Wygryzą TOPowe gwiazdy?!
  4. Gorąca premiera: Szpilki - Niunia! Kolejny taneczny kawałek od wokalistek disco polo!
  5. Czy to koniec przygody w TVP? Co ze Sławomirem i Kajrą? Mamy odpowiedź!
  6. Von Prais i jego egzotyczna podróż w rytmie disco polo: Premiera teledysku 'Jungle'
  7. WOW! Agbe w niezwykle skąpym stroju! Wygląda jak bogini!
  8. "Kieliszki do Góry" - Weselny Hit z Magik Band! Posłuchajcie na żywo!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie