Przedpremiera! Wiku w zaskakującej nowości „Z Tobą skarbie”! To nowy hit DISCO POLO?! | VIDEO

Przedpremiera! Wiku w zaskakującej nowości „Z Tobą skarbie”! To nowy hit DISCO POLO?! | VIDEO

Do sieci trafiła taneczna propozycja disco polo

Zobacz też Ponad 130 tysięcy odsłon „Sam na Sam” Czyżyka. Nowa piosenka disco przyciąga uwagę

Reklama

Tajemniczy Wiku przedstawia swoją najnowszą propozycję. W branży disco polo co chwilę spotykamy się z nowymi ekscesami dotyczącymi a to zmian personalnych w zespole, a to z nowymi wokalistami czy zespołami, które chcą zabawiać nas swoją twórczością. W przeciągu dwóch ostatnich lat na rynku pojawiło się sporo nowych twarzy, których talent możemy podziwiać za pośrednictwem Internetu. Dzisiaj, na łamach portalu disco-polo.info pragniemy przedstawić Wam nowego wokalistę, który pojawił się już jakiś czas temu, ale dopiero  teraz planuje ruszyć z przysłowiowego „kopyta”. Kim jest tajemniczy wokalista kryjący się pod pseudonimem Wiku?

Nowa piosenka Maćka Kasprzyka „Krótki List”! Zobacz przedpremierę Warto przeczytać: Nowa piosenka Maćka Kasprzyka „Krótki List”! Zobacz przedpremierę

DISCO-POLO.INFO ZAPRASZA NA PREMIERĘ „Z TOBĄ SKARBIE”. ZOBACZ PRZEDPREMIEROWO!

Wiku, a właściwie Dawid Wikoński to solowy wokalista disco polo, który z muzyką związany jest od najmłodszych lat. Jego debiutancki utwór  pt. „Jak ty działasz na mnie” miał premierę w czerwcu 2022 roku. Utwór ten był bardzo dobrze przyjęty przez fanów. Po kilku miesiącach przerwy, Wiku powraca z nowym kawałkiem o tytule „Z Tobą skarbie”.

Reklama
Reklama

„Z Tobą skarbie” jest drugim utworem, którą wokalista pragnie zaprezentować fanom. Rytmiczne, lekkie brzmienie z niezwykle chwytliwą linią melodyczną utrzymane w tanecznym stylu. Jak dowiedziała się redakcja disco-polo.info, klip do utworu jest już gotowy i czeka na odpowiedni moment. Za realizację klipu odpowiada niezawodna firma PN Media. Ten tajemniczy wokalista, dla wszystkich czytelników disco-polo.info zdradził co nieco informacji o sobie oraz utworze.

- Cześć! Z tej strony Wiku. Jestem solowym wokalistą disco polo. Muzyką interesują się już od lat szkolnych. Prawie dekadę grałem na weselach zbierając doświadczenie muzyczne i wokalne. Sprawia mi to ogromną satysfakcję. Moja druga piosenka pt. „Z Tobą skarbie” opowiada o przelotnej, ale zwariowanej miłości, która niestety przez brak umiaru nie kończy się happy-endem. Klip do utworu jest bardzo kolorowy i dynamiczny. Myślę, że się Wam spodoba. Ja się już nie mogę doczekać premiery! Do usłyszenia!

Uczestniczka „Disco Star” nie zwalnia tempa – Daria Budka nagrywa nowy teledysk Zobacz również: Uczestniczka „Disco Star” nie zwalnia tempa – Daria Budka nagrywa nowy teledysk

 „Z Tobą skarbie chcę być blisko, z tobą skarbie mogę wszystko…” – tak zaczyna się refren nadchodzącej nowości, która zapowiada się naprawdę znakomicie, a słuchacza pozostawia z  myślami, jak ta historia się dalej potoczy. 

Zobacz
Oceń artykuł
Bądź pierwszy!
Wyniki głosowania 1 głosów
Cliver – powrót możliwy czy już za późno?
1. Jeszcze wrócą
1 głosów 100%
Za późno
0 głosów 0%
Może być comeback
0 głosów 0%
Nie ma szans
0 głosów 0%
Łącznie głosów: 1
Data publikacji:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok

Warto przeczytać - Wiku

Powiązane artykuły na temat: Wiku
Warto przeczytać - Wiku

Najpopularniejsze w serwisie

Polecamy