2015-10-29T19:00:00+01:00 Premiera teledysku: Weekend – Każdą noc i każdego dnia Zespół Weekend  – na czele którego stoi Radosław Liszewski – to jeden z czołowych przedstawicieli gatunku disco & dance, który cieszy się dużą popularnością i https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

Premiera teledysku: Weekend – Każdą noc i każdego dnia


Zespół Weekend  – na czele którego stoi Radosław Liszewski – to jeden z czołowych przedstawicieli gatunku disco & dance, który cieszy się dużą popularnością i sympatią nie tylko wśród fanów muzyki tanecznej, ale również innych gatunków muzyczn...

Autor: Adam Begier, 29 Październik 2015  19:00
Źródło zdjęć:
Premiera teledysku: Weekend – Każdą noc i każdego dnia
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Szlagiery Polskich Kurortów: Niezapomniane Hity z Ciechocinka! Te piosenki podbijają serca Polaków! Znasz je wszystkie?!
 2. Zespół Mig zaskakuje fanów nowym duetem Marka i Doroty. Czy "Ja dla Ciebie żyłem" to najlepszy utwór disco polo tego roku?
 3. NOWOŚĆ: Hit Szpilek: "Z Tobą"! Letni numer, który będzie przebojem tego lata?
Reklama

Zespół Weekend  – na czele którego stoi Radosław Liszewski – to jeden z czołowych przedstawicieli gatunku disco & dance, który cieszy się dużą popularnością i sympatią nie tylko wśród fanów muzyki tanecznej, ale również innych gatunków muzycznych. Zespół znany jest z wielu przebojów, z których najpopularniejszy to zdecydowanie „Ona tańczy dla mnie”.

 

Do wybornej kolekcji grupy Weekend dołączyła właśnie kolejna produkcja. Nowość pt. „Każdą noc i każdego dnia” – dostępna również w serwisie DiscoClipy.com – zrealizowana została w Barcelonie przez niezawodną firmę Przemka Niewęgłowskiego PN media. Wideo opiewa w barwną, przejrzystą scenerię Barcelony, w której Radek spędził kilka wolnych chwil wraz ze swoją żoną Dorotą. W klipie oprócz wokalisty i uchwyconego w kadrze uroku Hiszpanii zobaczymy również piękną modelkę – Magdę.

 

„Każdą noc no i każdą z chwil, będę Cie kochał ile tylko sił” – zapewnia w swojej nowości Radek Liszewski.

 

Czyżby grupa Weekend nagrała utwór na miarę hitu „Ona tańczy dla mnie”? Jesteśmy przekonani, że nowość „Każdą noc i każdego dnia” ma predyspozycje do zawojowania rynkiem muzyki tanecznej.

 

Weekend – Każda noc i każdego dnia

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Największe wydarzenie lata! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi?
 2. Zespół Mig zaskakuje fanów nowym duetem Marka i Doroty. Czy "Ja dla Ciebie żyłem" to najlepszy utwór disco polo tego roku?
 3. Dramat gwiazdora disco polo! Maciej "Maczo" Kuśmierz walczy z oszustami! Fani stracą pieniądze?! Co z karierą?!
 4. Mig w dobę podbija Disco Polo! Nowy Hit „Ja dla Ciebie żyłem” szokuje fanów!
 5. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!
 6. Przerobił wiersz Juliana Tuwima na HIT disco polo?! 4Ever zaskoczył premierą "Dwa Michały"
 7. VIOLA powraca z nowym hitem "Nasza gra"
 8. Klubowy Remix hitu "Zakochać się" grupy Bayera hitem w sieci?! Co za brzmienie!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie