2015-03-26T21:34:00+01:00 Premiera teledysku: Tomo – Czerwone wino (Zdrowie Pań) Tomo to grupa powstała z inicjatywy Tomka Włodarczyka, w skład której wchodzą dodatkowo Jakub Nowak oraz tancerze. Zgrana ekipa udowadnia, że ich obecność w gatunku disco p https://disco-polo.info/uploads/news/2015/03/tomo-czerwone-wino.jpg

Premiera teledysku: Tomo – Czerwone wino (Zdrowie Pań)

Autor: Adam Begier , 26 Marzec 2015  21:34
Premiera teledysku: Tomo – Czerwone wino (Zdrowie Pań)
Źródło zdjęć:

Tomo to grupa powstała z inicjatywy Tomka Włodarczyka, w skład której wchodzą dodatkowo Jakub Nowak oraz tancerze. Zgrana ekipa udowadnia, że ich obecność w gatunku disco polo nie jest kwestią przypadku.   Zaczęło się od „Cukiereczka”, który ...Reklama

Tomo to grupa powstała z inicjatywy Tomka Włodarczyka, w skład której wchodzą dodatkowo Jakub Nowak oraz tancerze. Zgrana ekipa udowadnia, że ich obecność w gatunku disco polo nie jest kwestią przypadku.

 

Zaczęło się od „Cukiereczka”, który na tą chwile ma ponad 2mln wyświetleń w serwisie YouTube. Następne propozycje cieszą się również niemałym powodzeniem. Jednak podczas koncertów najcieplej przyjmowany jest utwór, do którego powstał najnowszy teledysk zespołu – „Czerwone wino (Zdrowie Pań)”.

 

Tematyka wszystkim klubowiczom dosyć dobrze znana. Od coli po tytułowe czerwone wino. Kobiet aż trzy i to w różnej tonacji koloru włosów. Dla każdego coś miłego. Realizacją video clipu zajęło się StudioFilmowy. Całość nagrywana była w Warszawie.

 

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z najnowszym klipem formacji Tomo.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. To jest HIT?! Kultowy przebój grupy Milano w zupełnie nowej odsłonie! Klasyk lat .90 dostał nowe życie!
  2. Skolim spełnia marzenie! Wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal!
  3. Szok! Kamil Kossakowski idzie w politykę?! Ogłosił start w wyborach! Co z disco polo?
  4. Znana wokalistka disco polo pokazała powiększone usta! Ostry komentarz fanki „Tak się oszpecić” Nie uwierzycie, co odpowiedziała gwiazda!
  5. Pan Mareczek x Musicloft - Tańczę Jak Mi Zagrasz! Gorąca premiera w klimacie EDM!
  6. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!
  7. Następny hit na horyzoncie? Gorąca premiera: Subacik prezentuje nowość pt. 'Gorąca'
  8. Pamiętacie Galę Piosenki Popularnej i Chodnikowej 1992? Mamy wyjątkowe nagranie! Od tej imprezy disco polo weszło na inny poziom!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie