Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2016-06-29T09:07:00+02:00 Premiera teledysku: Danielo – Zwinna kotka https://disco-polo.info/uploads/news/2016/06/danielo-zwinna-kotka.jpg
Reklama

Premiera teledysku: Danielo – Zwinna kotka

Redakcja , 29 Czerwiec 2016  09:07
Premiera teledysku: Danielo – Zwinna kotka
Źródło zdjęć:
Reklama

Od momentu powstania zespołu Danielo  w sieci pojawiło się już kilka propozycji grupy takich jak m.in. „Jeden gest, jedna łza”, „Kocie oczy słodkie usta” oraz jedna z najnowszych produkcji pt. „Tobie oddam wszystko”, która swoją premierę miała pod...

Reklama

Od momentu powstania zespołu Danielo  w sieci pojawiło się już kilka propozycji grupy takich jak m.in. „Jeden gest, jedna łza”, „Kocie oczy słodkie usta” oraz jedna z najnowszych produkcji pt. „Tobie oddam wszystko”, która swoją premierę miała pod koniec lutego br. Po kilku tygodniach oczekiwań w sieci pojawił się kolejny numer!

 

„PREMIERA KOCHANI ???? Najnowsza nasza propozycja na gorące lato 2016 – poinformował na swoim fanpage’u zespół Danielo udostępniając zapowiadany teledysk do piosenki pt. „Zwinna Kotka”. W klipie oprócz wokalisty zagrała również płeć piękna oraz panowie, którzy wspólnie z paniami prezentują swe wdzięki.

 

Jak wyznał nam jakiś czas temu wokalista grupy „ Dobry kontakt z publicznością, powoduje że imprezy z zespołem Danielo są wyjątkowe. Jeśli chodzi o utwory najbardziej do gustu przypada „To Ty Wymarzona” „Kocie oczy słodkie usta” „Jeden gest jedna łza”„. Mamy nadzieję, że do tej kolekcji dołączy również nowość pt. „Zwinna kotka”.

 

Zobaczcie teledysk.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  2. Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!
  3. Artystka disco polo doszła do perfekcji w tym, co robi poza muzyką! Fani są pod wielkim wrażeniem! Ruszą zapisy?!
  4. Wokalistka disco polo sięga pamięcią w przeszłość! Wspomnienia wyciskają łzy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej