Reklama
Polecamy


Reklama

Dramat! Koniec z koncertami?! Uwielbiany wokalista disco polo wylądował w szpitalu! Przegrał walkę z chorobą!

2019-04-19T20:50:00+02:00 Dramat! Koniec z koncertami?! Uwielbiany wokalista disco polo wylądował w szpitalu! Przegrał walkę z chorobą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/koniec-z-koncertami-uwielbiany-wokalista-disco-polo-wyladowal-w-szpitalu-przegral-walke-z-choroba-1555693132.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Danielo
Reklama


Ogólna

Nie tak miały wyglądać święta!

Reklama

Święta to doskonały czas, aby spędzić czas z rodziną. Niestety dla jednego z wokalistów disco polo to przykra i nieprzyjemna sprawa. Wielkanoc spędzi w szpitalu, ale to nie jedyny problem dla Danielo.

Zobacz również: Piekielnie piękna gwiazda disco polo na tle luksusowego auta! Uwagę zwracają jej nogi!

Artysta disco polo przekazał do sieci dramatyczne informacje o swoim stanie zdrowia. Ostatnie koncerty zagrał w bólach! Obecnie przebywa w szpitalu i odwołuje wszystkie imprezy, gdzie miał wystąpić -  Niestety niezbędna jest długa hospitalizacja. Wszystkie koncerty które grałem w tym roku grałem już z bólem i na lekach - przyznał wokalista disco polo.

Daniel Szpiegowski, czyli popularny Danielo publicznie nie zdradził co mu dolega, jednak musi to być na tyle poważna choroba, że nie jest w stanie normalnie funkcjonować na scenie. To przykra wiadomość, zwłaszcza że dla disco polo zaczyna się najlepszy okres w roku. 

Zobacz również: Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!

Na tę chwilę piosenkarz odwołał koncerty do 15 maja, ale nie wiadomo co dalej. Mamy nadzieję, że szybko powróci do zdrowia i zobaczymy go już niebawem na scenie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  2. Problemy gwiazd disco polo?! Do akcji wkroczyła policja!
  3. Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.