2023-10-08T12:30:00+02:00 Premiera od zespołu Defis jeszcze w tym roku?! Fani nie mogą się doczekać nowej produkcji Premiera od zespołu Defis wkrótce? Analizujemy informacje na temat potencjalnego nowego hitu disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-od-zespolu-defis-jeszcze-w-tym-rokujpg.jpg

Premiera od zespołu Defis jeszcze w tym roku?! Fani nie mogą się doczekać nowej produkcji

Autor: Adam Begier , 08 Październik 2023  12:30
Premiera od zespołu Defis jeszcze w tym roku?! Fani nie mogą się doczekać nowej produkcji
Źródło zdjęć: FaceBook - Zespół Muzyczny DEFIS

Premiera od zespołu Defis wkrótce? Analizujemy informacje na temat potencjalnego nowego hitu disco polo!Reklama

  Reklama

  Czyżby legenda disco polo, zespół Defis, szykował dla nas niespodziankę? Przedstawiamy analizę najnowszych informacji, które wskazują, że miłośnicy tanecznych rytmów będą mieli powody do radości!

  Defis: Co wiemy o nowej produkcji?

  Cichosza, ale konsekwentnie, formacja Defis buduje napięcie wśród swoich fanów. Od czasu ich ostatniej propozycji muzycznej pt. "Tylko czas", której autorem jest Karol Zawrotniak - lider zespołu, minęło już ponad siedem miesięcy. W środowisku disco polo to czasem długa przerwa, zwłaszcza dla tak uznanej grupy. Ale, jak się okazuje, przerwa ta mogła być spowodowana pracą nad czymś nowym.

  Ostatnie wpisy na mediach społecznościowych zespołu potwierdzają, że coś jest na rzeczy. Treść wpisu, w którym artysta mówi o "odpoczynku po sezonie letnim", jednocześnie sugeruje, że "najlepiej odpoczywa się pracując", jest jakby skrytą obietnicą dla fanów.

  Fani w oczekiwaniu na nowy hit od Karol Zawrotniaka

  "Defis zawsze zaskakuje, a ich piosenki są hitem każdej imprezy. Nie mogę się doczekać, co tym razem przygotowali" - mówi jedna z fanek zespołu na jednym z forów dedykowanych muzyce disco polo.

  Nasz serwis, disco-polo.info, zawsze stara się być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata muzyki. I choć oficjalnych informacji na temat nowej produkcji jeszcze brakuje, nasze źródła podają, że nowy utwór może być gotowy już niebawem. Czyżby zespół Defis szykował hit na zbliżające się święta?

  Choć zespół Defis jak na razie nie zdradził żadnych szczegółów na temat swojego najnowszego dzieła, wszystko wskazuje na to, że fani mogą spodziewać się nowej produkcji jeszcze w tym roku. Mamy nadzieję, że będzie to kolejny hit, który rozgrzeje parkiety w całej Polsce! Wszyscy jesteśmy pełni oczekiwania. Bądźcie z nami, a dowiedziecie się pierwszy, kiedy nowa piosenka zespołu Defis trafi do sieci!

  Reklama

  Defis - Tylko czas

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Czy Joanna Narożna to najpiękniejsza żona w świecie Disco Polo? Zobaczcie nowe zdjęcia
  2. Kordian, gwiazda disco polo, rozpalająca scenę w Kańczudze swoim hitem 'Dziewczyna z gór'. Sprawdź, dlaczego jest uważany za najlepszego artystę gatunku!
  3. Odrodzenie hitu Kristars: "Jeśli przestaniesz kochać" w klubowej odsłonie
  4. Gwiazdor disco polo pokazał tatę! Był obecny na jego ostatnim koncercie!
  5. Nowy hit LaViola 'Przyjdzie taki dzień' - taneczna produkcja z porywającym teledyskiem
  6. Ogromne emocje na Roztańczonym PGE Narodowym: Skolim, Król Latino kolejną gwiazdą! Bilety znikają w ngnieniu oka
  7. Mamy teledysk zespołu Topky pt. "Nie liczy się nic". Zobacz co przygotowały Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka.
  8. Premiera disco polo: Rikardo - Z tą dziewczyną

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie