Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera muzyczna: Drezdenko Kubas – Wyśnione wesele

2015-08-16T03:30:45+02:00 Premiera muzyczna: Drezdenko Kubas – Wyśnione wesele https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/08/drezdenko-kubas.png

ReklamaReklama


Ogólna

Mimo, że Drezdenko Kubas swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w czasach dzieciństwa to dopiero od 5 lat działa jako zespół (Drezdenko Kubas). Pochodzący z woj. lubuskiego wokalista w tym czasie wylansował m.in. produkcje takie jak:  „Milioner”, „...

Reklama

Mimo, że Drezdenko Kubas swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w czasach dzieciństwa to dopiero od 5 lat działa jako zespół (Drezdenko Kubas). Pochodzący z woj. lubuskiego wokalista w tym czasie wylansował m.in. produkcje takie jak:  „Milioner”, „Zatańcz ze mną mała”  „Zakochani do szaleństwa”.

 

Najnowsza produkcja Drezdenko Kubas to utwór, który idealnie opisuje wyśnione wesele. Ta nowość umili Wam czas na imprezie oraz w domu. Biesiadne brzmienie, bardzo często wstawiane jest w produkcje disco polo, co słychać w utworze „Wyśnione wesele”.

 

Czy nowa produkcja podbije weselne sale ? Posłuchajcie sami i oceńcie już teraz.

 

Drezdenko Kubas – Wyśnione wesele

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!
  2. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!
  3. Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.