2014-12-05T18:34:00+01:00 Premiera klipu : Zanoza & Alchemist Project – Uśmiech za grosz https://disco-polo.info/uploads/news/

Premiera klipu : Zanoza & Alchemist Project – Uśmiech za grosz

Redakcja , 05 Grudzień 2014  18:34

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Premiera klipu : Zanoza & Alchemist Project – Uśmiech za grosz
Źródło zdjęć:
Reklama

ZANOZA (Jelena Kwiatkowska ) rozpoczęła karierę wokalną w 2001 r. współpracując z kompozytorem Marcinem Kiljanem, tworząc utwory w klimacie dance’owo-clubowym. Stosunkowo nie dawno opublikowała swój teledysk do piosenki „Raz i dwa̶...

Reklama

ZANOZA (Jelena Kwiatkowska ) rozpoczęła karierę wokalną w 2001 r. współpracując z kompozytorem Marcinem Kiljanem, tworząc utwory w klimacie dance’owo-clubowym. Stosunkowo nie dawno opublikowała swój teledysk do piosenki „Raz i dwa”. Ten utwór bardzo często w rożnych stacjach radiowych i telewizyjnych ląduje wysoko w listach przebojów.

 

Jelena postanowiła przypomnieć ponownie o osobie i nakręciła teledysk do piosenki „Uśmiech za grosz”, który powstał przy współpracy z Alchemist Project. Zachęcamy Was do oglądania i komentowania nowej produkcji.

Zanoza & Alchemist Project – Uśmiech za grosz

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!
  2. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  3. Wzruszające zdjęcie gwiazdora disco polo z synem rozczuliło internautów! Tak spędza czas Sylwek Gazda - Power Play!
  4. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  5. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  6. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami