2014-12-18T13:44:00+01:00 Premiera klipu: Solaris i debiutanci z Motif w świątecznym duecie https://disco-polo.info/uploads/news/2014/12/solaris.jpg

Premiera klipu: Solaris i debiutanci z Motif w świątecznym duecie

Redakcja , 18 Grudzień 2014  13:44
Premiera klipu: Solaris i debiutanci z Motif w świątecznym duecie
Źródło zdjęć:
Reklama

Weterani gatunku, grupa Solaris, podjęli współpracę z bardzo zaradnie raczkującą grupą Motif. Tak oto powstał klip do utworu ,,Świąteczny czas”. Czy duetowi udało się odwzorować magię Bożego Narodzenia?   Grupę Solaris każdy fan muzyki ...

Reklama

Weterani gatunku, grupa Solaris, podjęli współpracę z bardzo zaradnie raczkującą grupą Motif. Tak oto powstał klip do utworu ,,Świąteczny czas”. Czy duetowi udało się odwzorować magię Bożego Narodzenia?

 

Grupę Solaris każdy fan muzyki disco doskonale identyfikuje, chociażby dzięki nieśmiertelnym ,,Szmaragdom i diamentom”. Zespół Motif dopiero rozpoczyna swoją karierę i z pewnością wart jest tego, by dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Grupa wzięła udział w drugiej edycji ,,Disco Star”, i choć panowie program opuścili dość wcześnie, to z pewnością mają jeszcze wiele do udowodnienia na rynku disco polo.

 

Do udziału w produkcji grupy  zaprosiły również dzieciaków. W klipie widać, że Solaris i Motif skutecznie zarazili najmłodszych zarówno klimatem disco polo, jak i nadchodzących świąt.

 

Co Wy na to, by spędzić Boże Narodzenie w doborowym towarzystwie świątecznej propozycji tego duetu? Grupy Solaris i Motif nie miałyby nic przeciwko temu.

 

Solaris & Motif – Świąteczny czas

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Przepiękna wokalistka disco polo wygląda niezwykle ponętnie! Szpilki podkreślają jej cudowną figurę!
  2. Gwiazdor disco polo nie zrezygnował z atrakcyjnych kobiet! Zobaczcie go w akcji! VIDEO
  3. Artystka disco polo gotowa do działania?! Zobaczcie jak wygląda! Tak działa na nią wiosna!
  4. Znany duet disco polo powraca z nowym hitem?! Zakochani wniebowzięci! Klip powstał w Dąbrowicach!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama