Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera klipu: Axel – Wesele

2015-03-13T01:01:26+01:00 Premiera klipu: Axel – Wesele https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/03/axel.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Ślub jest bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Wtedy łączą się ze sobą drogi dwojga ludzi, którzy zdecydowali się na wspólne dzielenie smutków i radości. A po ślubie koniecznie musi odbyć się huczne wesele! Ax...

Reklama

Ślub jest bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Wtedy łączą się ze sobą drogi dwojga ludzi, którzy zdecydowali się na wspólne dzielenie smutków i radości. A po ślubie koniecznie musi odbyć się huczne wesele! Axel przygotował wyjątkową produkcję specjalnie na tę okoliczność.

 

Muzyka disco polo sprawdza się podczas wesel jak żadna inna. Gatunek lekki, łatwy i przyjemny stanowi gwarancję wyśmienitej zabawy. Axel wraz z najnowszą propozycją może wedrzeć się na szczyt weselnych list przebojów.

 

,,Szalona”, ,,Wolność i ,,Życie to są chwile” wybrzmiewają na większości imprez, których głównymi bohaterami są nowożeńcy. Podobna szansa stoi przed ,,Weselem”.

 

Sprawdźcie sami, jak prezentuje się premierowy klip Axela. Niech mu gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie!

 

Axel – Wesele

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!
  2. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  3. Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.